O my dear

Kolotoč nad postýlku Holubičky Přírodní, Natahovací s 1 melodií

O my dear

Kolotoč nad postýlku Holubičky Přírodní, Natahovací s 1 melodií

Ručně vyrobený kolotoč s držákem a hracím strojkem

3140 Kč
Dostupnost:  Na objednávku
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, které se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Víme, že každá maminka chce pro své děťátko jen to nejlepší. Naše kolotoče jsou proto vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů a jsou certifikované jako hračka pro děti od 0 let. Kolotoč se stane nejen stylovým, ale i praktickým doplňkem do dětského pokojíčku. Točící se komponenty lehce zaujmou pozornost miminka a jejich sledováním rozvíjí zrakové a prostorové vnímání. Jemná melodie hracího strojku navíc může pomoci děťátku při usínání.

Součástí balení je strojek a univerzální, ručně vyrobený držák z bukového dřeva, který jednoduše přichytíte k dětské postýlce (návod na připevnění držáku naleznete zde). Lze ho navíc upevnit v různých výškách podle aktuální potřeby Vašeho miminka. Vybírat můžete ze dvou variant držáků - přírodní nebo bílý.

U kolotoče si můžete navolit i variantu strojku - buď natahovací s jednou melodií, nebo elektrický na dvě tužkové baterie s dvanácti melodiemi (na fotografiích je mechanický strojek).

Kolotoč lze vyrobit v různých barevných kombinacích.

Doba výroby maximálně 14 dnů.

Držák: Přírodní, Strojek: Natahovací s 1 melodií

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření.

Stojím za ní já, Jana Baťková, máma dvou úžasných dětí - tříletého Jáchyma a roční Lotky. Vystudovala jsem Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let jsem u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018. Tehdy jsem byla poprvé těhotná a nemohla jsem na trhu najít takový kolotoč, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky a následně v říjnu 2018 i celá moje značka.

Postupem času se sortiment značně rozrostl. Začali jsme se soutředit nejen na další hračky, ale i na doplňky v podobě dřevěných světel. V současné době pracuji pod značkou já, dvě truhlářské dílny, tři švadlenky a jedna chráněná dílna. Všechno jsou to lidé, pro které bych dala ruku do ohně. Díky tomu dostanete do rukou opravdu dokonalý, s veškerou péčí a pečlivostí vyrobený kousek.

S tím jde ruku v ruce fakt, že naše hračky vyrábíme udržitelným způsobem. A to nejen výběrem materiálů z českých a evropských zdrojů, ale především samotným zpracováním, které probíhá výhradně zde, v České republice. Do výroby se zapojují pouze koncoví výrobci. Tím má naše tvorba minimální dopad na životní prostředí.

Jsem velice ráda, že se nám dostává takové podpory, díky níž můžeme inspirovat další značky v tom, aby tvořili své produkty v podobném duchu. Protože takto nám to nejvíc dává smysl. A děláme to nejen pro nás, ale především pro tu naší novou, malou generaci.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.