O my dear

Dřevěné světlo Měsíc Na baterky

O my dear

Dřevěné světlo Měsíc Na baterky

Dřevěné světlo do pokojíčku

1290 Kč
Dostupnost:  Není skladem
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Vyrobili jsme pro Vás nástěnné světlo, které se přes den stává stylovým doplňkem, večer skvělým pomocníkem při zahánění všech bubáků a strašidel. A pokud je Vaše děťátko ještě malé a vyžaduje v noci pozornost, může světlo velice dobře posloužit i při nočním přebalovaní či krmení. Osvětlení místnosti bude jemné, ale zároveň natolik silné, abyste na miminko dobře viděli.

Světlo je vyrobené z kvalitního bukového dřeva. Můžete vybrat ze dvou druhů napájení - buď na 3 tužkové baterie nebo do zásuvky. Varianta do zásuvky navíc obsahuje buď časovač nebo stmívač. Časovač může světlo rozsvítit vždy ve stejný čas na dobu 6 hodin, zatímco stmívačem nastavíte světlo na požadovanou intenzitu svícení.

K zavěšení světla postačí jeden šroub, hřebík nebo háček.

A aby byl měsíček ještě více kouzelný, můžete ho doplnit našimi dřevěnými hvězdičkami.

Napájení: Na baterky

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření.

Stojím za ní já, Jana Baťková, máma dvou úžasných dětí - tříletého Jáchyma a roční Lotky. Vystudovala jsem Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let jsem u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018. Tehdy jsem byla poprvé těhotná a nemohla jsem na trhu najít takový kolotoč, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky a následně v říjnu 2018 i celá moje značka.

Postupem času se sortiment značně rozrostl. Začali jsme se soutředit nejen na další hračky, ale i na doplňky v podobě dřevěných světel. V současné době pracuji pod značkou já, dvě truhlářské dílny, tři švadlenky a jedna chráněná dílna. Všechno jsou to lidé, pro které bych dala ruku do ohně. Díky tomu dostanete do rukou opravdu dokonalý, s veškerou péčí a pečlivostí vyrobený kousek.

S tím jde ruku v ruce fakt, že naše hračky vyrábíme udržitelným způsobem. A to nejen výběrem materiálů z českých a evropských zdrojů, ale především samotným zpracováním, které probíhá výhradně zde, v České republice. Do výroby se zapojují pouze koncoví výrobci. Tím má naše tvorba minimální dopad na životní prostředí.

Jsem velice ráda, že se nám dostává takové podpory, díky níž můžeme inspirovat další značky v tom, aby tvořili své produkty v podobném duchu. Protože takto nám to nejvíc dává smysl. A děláme to nejen pro nás, ale především pro tu naší novou, malou generaci.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce