O my dear

Světlo Liška polární Časovač

O my dear

Světlo Liška polární Časovač

Dřevěné světlo do pokojíčku

1980 Kč
Dostupnost:  Není skladem
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Udělejte svým dětem radost! Naše světlo na noční stolek, poličku či na zeď, jim hravě pomůže s cestou do postýlky. Místnost lampička osvětlí tlumeným světlem a vaše děti se budou cítit v bezpečí až do rána. Světlo může dobře posloužit i pokud máte doma ještě malé miminko – přisvítí vám v noci na přebalování či krmení. Světlo je vyrobeno z masivního bukového dřeva a osvětluje jej 17 LED žároviček. Zapojíte ho jednoduše do zásuvky a umístíte kamkoliv do pokoje. Ke světlu je možné dokoupit časovač nebo stmívač. Časovač má tři polohy - on, off a rozsvícení ve stejný čas po dobu 6 hodin. Stmívač zase pomůže nastavit požadovanou intenzitu svícení.

Doplněk: Časovač

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření.

Stojím za ní já, Jana Baťková, máma dvou úžasných dětí - tříletého Jáchyma a roční Lotky. Vystudovala jsem Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let jsem u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018. Tehdy jsem byla poprvé těhotná a nemohla jsem na trhu najít takový kolotoč, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky a následně v říjnu 2018 i celá moje značka.

Postupem času se sortiment značně rozrostl. Začali jsme se soutředit nejen na další hračky, ale i na doplňky v podobě dřevěných světel. V současné době pracuji pod značkou já, dvě truhlářské dílny, tři švadlenky a jedna chráněná dílna. Všechno jsou to lidé, pro které bych dala ruku do ohně. Díky tomu dostanete do rukou opravdu dokonalý, s veškerou péčí a pečlivostí vyrobený kousek.

S tím jde ruku v ruce fakt, že naše hračky vyrábíme udržitelným způsobem. A to nejen výběrem materiálů z českých a evropských zdrojů, ale především samotným zpracováním, které probíhá výhradně zde, v České republice. Do výroby se zapojují pouze koncoví výrobci. Tím má naše tvorba minimální dopad na životní prostředí.

Jsem velice ráda, že se nám dostává takové podpory, díky níž můžeme inspirovat další značky v tom, aby tvořili své produkty v podobném duchu. Protože takto nám to nejvíc dává smysl. A děláme to nejen pro nás, ale především pro tu naší novou, malou generaci.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce