ZAŽITO

Slámky ZAŽITO 80ks

ZAŽITO

Slámky ZAŽITO 80ks

Vyzrály jsme na plastový brčka českou slámou. Žitná slámka dlouhá 19-20 cm, vyrobena v České republice. Slouží k jednorázovému použití, nezamění chuť nápoje. 100% přírodní a rozložitelný výrobek.  

249 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (26.6.2024)
Doprava od 79 Kč
Doprava od 79 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Rozhodly jsme se jít proti jednorázovému plastu a proto vyrábíme přírodní žitné slámky. Ručně je zpracováváme ze slámy, kterou si pěstujeme v České republice. Slámou se cucalo už za našich babiček, potom ale přišla doba plastová a právě tu, už podporovat nebudeme. Atestace SZÚ potvrzuje nezávadnost výrobku a udává ho jako vhodný v kontaktu s potravinou (nápojem). Slámky jsou udržitelné, lokální, přírodní a lehce rozložitelné. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen ke konzumaci. Slámka slouží k jednorázovému použití. Slámka může být ve výjimečných případech naprasklá, reklamace se na tento kaz nevztahuje. Země původu: Česká republika
Ségry z Moravy Každá přinášíme kus sebe, ze sebe. Tvoříme eko.logické a udržitelné produkty pro tenhle prostor. Každý kousek navrhujeme a šijeme v Česku. Máme rády přírodní materiály a dbáme na kvalitu a původ látek, ze kterých tvoříme.
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce