Melsi CZ s.r.o.

náhradní výsypka dřevěná kulatá 250 ml k mlýnku Melsi

Melsi CZ s.r.o.

náhradní výsypka dřevěná kulatá 250 ml k mlýnku Melsi

Náhradní výsypka o objemu 250 ml pro nadšence, kteří melou často různé, třeba i aromatické druhy. Tací si pravděpodobně nevystačí s jednou kulatou výsypkou o objemu 250 ml, která je součástí základního balení. 

550 Kč -9 %

500 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (19.6.2024)
Doprava od 120 Kč
Doprava od 120 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Tuto výsypku oceníte jako náhradní nebo budete-li chtít oddělovat různé druhy mletin, např. na mletí koření. 

Tato verze není vhodná do myčky, ale lze ji čistit papírovým ubrouskem nebo vlhkou útěrkou.

Mlýnek Melsi.cz je kvalitní ekologický produkt, univerzální pomocník pro uvědomělé vaření a zdravý životní styl. Mele obilná zrna, luštěniny, semínka, koření a bylinky. Do jeho vývoje, testování a výroby se zapojily tři generace naší rodiny.

Čím se mlýnek Melsi.cz odlišuje?

Konstrukce mlýnku a ruční pohon zaručují šetrné zpracování surovin tak, aby zůstaly zachovány všechny výživové vlastnosti v jejich čerstvosti. Mlecí mechanismus se skládá ze dvou mlecích válečků. Jejich rastr je velmi houževnatý a odolný proti opotřebení. Právě mlecí válečky zajišťují vysoce šetrný způsob zpracování surovin. Významnou odlišností je pohon prostřednictvím ozubených koleček, což zaručuje 100% spolehlivost a univerzálnost mletí a drcení. Namletá surovina padá přímo do dřevěné výsypky, kterou můžete využít při stolování. Tento způsob jsme zvolili, abychom eliminovali znečištění výsypky a zajistili snadnou údržbu. Tělo mlýnku je vyrobeno z bukového dřeva a je napuštěno lněným olejem. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné. Konstrukce mlýnku zaručuje i díky otevřenému designu spolehlivost, bezproblémovou obsluhu a velmi snadnou údržbu.

Jak to s Melsi.cz začalo? 

Asi před 25-ti lety jsme si pořídili elektrický mlýnek na mouku a mleli jsme celá zrna. Ale neuměli jsme šetrným způsobem zpracovat oves nebo jiná olejnatá semena. K tomuto účelu jsme si pořídili ruční vločkovač, který měl v té době nejlepší reference. Zpočátku jsme byli nadšeni, ale poměrně brzy jsme zjistili, jaké další požadavky by měl splňovat, aby bylo radostí mlýnek využívat. Získané zkušenosti byly cenným vodítkem pro sestrojení mlýnku nového, který měl jasné zadání: spolehlivý, univerzální, nadčasový a krásný! A díky všem okolnostem se dílo podařilo.
Pořízení mlýnku Melsi.cz je investicí na celý život. Tento mlýnek je konstrukčně a materiálově řešen tak, aby vyhovoval a bezchybně sloužil několika generacím, tak jako u podobných strojků bývalo zvykem za časů našich babiček.
     
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce