SarkaS porcelán

Porcelánový set - Ze sněhových sítí...

SarkaS porcelán

Porcelánový set - Ze sněhových sítí...

...už se zem vyplétá, když se mění zima v jaro. Porcelánový dekorativní set se skládá z dózy, vázy a talíře.

7200 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.7.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Zdobené unikátní technikou s jemným matným efektem kapek na lesklé transparentní glazuře, která vytváří zajímavou strukturu. Vše je vyrobené z čistě bílého porcelánu, který je vypálený na 1400°C. Porcelánová dekorativní i funkční dóza na malá tajemství, nebo jako větší cukřenka, rozzáří střed stolu. Funguje jako magnet, když jedete kolem, přitáhne váš pohled. Rozměry dózy: šířka 12,2 cm, výška i s víčkem 6,5 cm. Krásný tác využijete jako dekoraci, nebo při svátečním stolování. Rozměry tácu: průměr 30,5 cm. Originální váza ozvláštní váš interiér a je krásná i bez květiny. Rozměry vázy: výška 15,7 cm, šířka 15,5 cm. Dárkově baleno v kartonové krabičce. Mohu připojit ručně psané věnování na papíře nebo na krabičku. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.      

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce