BYLINCA

Doplněk stravy: Kolagenový drink, mango

BYLINCA

Doplněk stravy: Kolagenový drink, mango

BYLINCA DOPLŇKY STRAVY PRO PODPORU TVÉHO TĚLA Kolagenový drink s kyselinou hyaluronovou a příchutí manga.

435 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (4.6.2024)
Doprava od 74 Kč
Doprava od 74 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

CO JE KOLAGEN? Kolagen je bílkovina, která tvoří základní stavební kámen naších pojivových tkání a je tedy klíčovou součástí našich vlasů, kůže, nehtů, kloubů, šlach i chrupavek. Jeho produkce s věkem však klesá, a proto je vhodné ho doplňovat.

Hydrolyzovaný kolagen je lépe vstřebatelný, protože během procesu "hydrolyzace" jsou jednotlivé proteiny rozloženy na menší peptidy, které naše tělo lépe příjme.

CO JE KYSELINA HYALURONOVÁ? Spolu s kolagenem a elastinem tvoří základ pojivových tkání, které obalují kožní buňky, kde zajišťují jejich pevnost a hydrataci. Mladá, zdravá pleť obsahuje dostatečné množství kyseliny hyaluronové, její produkce s přibývajícím věkem však klesá a je vhodné ji doplňovat. 

Doplním kolagen s Bylincou.

Instantní kolagenový drink se sladidlem

Hmotnost: 360g / 45 dávek

Doporučené denní dávkování: 8g prášku důkladně rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Případné nerozpuštěné sraženiny nejsou závadou. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení v 1 kapsli: Hydrolyzovaný kolagen (kolagenní peptidy) vepřového původu 6000mg, kyselina citronová – regulátor kyselosti, Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 100mg, aroma mango, sladidlo steviol glykosidy z rostliny stevia

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, temnu, při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

BYLINCA, s.r.o. je rodinná firma, která od roku 2017 na jižní Moravě vyrábí sypané bylinkové čaje. Nabízíme také BIO koření a výběrovou kávu. 

Naše produkty neobsahují aromata, ani žádné další přidané látky. Chuť, vůni a vzhled tvoří sama příroda. Bylinky pečlivě vybíráme a dohlížíme na jejich kvalitu. Jsme jedním z mála výrobců v České republice, u kterého můžete v sypaných směsích vidět celé, velké kousky bylinek, ale zároveň je jich velikost uzpůsobena snadnému a účinnému louhování. V nabídce najdete jak vyladěné směsi pro běžné denní pití, tak směsi připravené pro konkrétní účel. Odlehčujeme také přírodě. Ekologické obaly jsou součástí každého produkty – jedná se o papír, biodegradabilní folie či znovupoužitelné plechovky.      

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce