BYLINCA

Doplněk stravy: Energie & Vitalita

BYLINCA

Doplněk stravy: Energie & Vitalita

BYLINCA DOPLŇKY STRAVY PRO PODPORU TVÉHO TĚLA Magnesium chelát + Vitamín B6 přispívají ke snížení míry tvojí únavy a vyčerpání.

325 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (4.6.2024)
Doprava od 74 Kč
Doprava od 74 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Dopřej svému tělu jednu z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku. Přidáním Vitamínu B6 vzniká dokonalá souhra, neboť tyto dvě látky působí synergicky a navzájem tak podporují své účinky. 

Magnesium je důležitým minerálem a jeho doplnění je vhodné, pokud jsi fyzicky aktivní, nebo prožíváš stresující, či jinak náročné období.  

Magnesium chelát přispěje i:

- k normální činnosti nervové soustavy

- k normální činnosti svalů

- k normální psychické činnosti

- k udržení normálního stavu zubů a kostí

Vyzkoušej chelátovou formu hořčíku s 80% využitelností pro své tělo (pro porovnání - jiná forma magnezia, např. oxid hořečnatý je využitelný pouze ze 4%).  

Počet kapslí: 60 ks

Doporučené denní dávkování: 1-2 kapsle, zapít sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení v 1 kapsli: Bisglycinát hořečnatý 125mg *(RHP 33,3%), rostlinná kapsle z hypromelózy, prostispékavá látka: oxid křemičitý, Vitamin B6 – Pyridoxin 1,4mg *(RHP 100%). *RHP = referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, temnu, při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

BYLINCA, s.r.o. je rodinná firma, která od roku 2017 na jižní Moravě vyrábí sypané bylinkové čaje. Nabízíme také BIO koření a výběrovou kávu. 

Naše produkty neobsahují aromata, ani žádné další přidané látky. Chuť, vůni a vzhled tvoří sama příroda. Bylinky pečlivě vybíráme a dohlížíme na jejich kvalitu. Jsme jedním z mála výrobců v České republice, u kterého můžete v sypaných směsích vidět celé, velké kousky bylinek, ale zároveň je jich velikost uzpůsobena snadnému a účinnému louhování. V nabídce najdete jak vyladěné směsi pro běžné denní pití, tak směsi připravené pro konkrétní účel. Odlehčujeme také přírodě. Ekologické obaly jsou součástí každého produkty – jedná se o papír, biodegradabilní folie či znovupoužitelné plechovky.      

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce