Melsi CZ s.r.o.

Melsi - český ruční mlýnek a vločkovač 3 v 1 - drtí, mele, vločkuje

Melsi CZ s.r.o.

Melsi - český ruční mlýnek a vločkovač 3 v 1 - drtí, mele, vločkuje

Univerzální mlýnek na obiloviny, luštěniny, semena a koření. Šetrný způsob zpracování surovin. Převod ozubenými kolečky zaručuje 100 % funkci mletí. Snadná údržba díky výsypce přímo pod mlecí komorou. Designový a masivní výrobek z vysoce kvalitních materiálů. Součástí balení je dřevěná výsypka 250 ml, aretační klička, připevňovací svěrka, štěteček a parafínový olej.

15 000 Kč -17 %

12500 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: čtvrtek (18.4.2024)
Doprava od 120 Kč
Doprava od 120 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Dopřejte si tu nejvyšší kvalitu a buďte ve formě!

Zařazením přirozených potravin do každodenního života získáte trvalou odolnost a skvělou kondici.

Spolehlivým pomocníkem je ruční mlýnek a vločkovač, s jehož pomocí získáte posilující, plnohodnotnou a vyživující stravu výjimečných chutí a nejvyšších kvalit. 

Pokud vás zajímá uvědomělé vaření a zdravý životní styl, potom jde o typ přímo pro vás!

Jsme český výrobce a tento mlýnek jsme vyvinuli na základě zkušeností s konkurenčním vločkovačem zahraniční výroby. Při jeho vývoji a konstrukci jsme zohlednili veškeré poznatky a připomínky k jeho využití, údržbě a čištění.

Záleží nám na kvalitě životního prostředí, a proto při výrobě a balení ctíme ekologické zásady. 

Provedení mlýnku splňuje představy náročných uživatelů, kteří kladou důraz na univerzálnost, spolehlivost, kvalitu materiálů, design i nadčasovost. Tento mlýnek je konstrukčně a materiálově řešen tak, aby vyhovoval a bezchybně sloužil několika generacím, tak jak u podobných strojků bývalo zvykem za časů našich babiček.

Mlýnek Vám umožní připravit čerstvou surovinu v množství, jaké momentálně potřebujete, přičemž zůstanou zachovány všechny důležité živiny, které se v obilninách a semenech nacházejí jen v čerstvém stavu.

Mlýnek Melsi.cz je kvalitní ekologický produkt, univerzální pomocník pro uvědomělé vaření a zdravý životní styl. Mele obilná zrna, luštěniny, semínka, koření a bylinky. Do jeho vývoje, testování a výroby se zapojily tři generace naší rodiny.

Čím se mlýnek Melsi.cz odlišuje?

Konstrukce mlýnku a ruční pohon zaručují šetrné zpracování surovin tak, aby zůstaly zachovány všechny výživové vlastnosti v jejich čerstvosti. Mlecí mechanismus se skládá ze dvou mlecích válečků. Jejich rastr je velmi houževnatý a odolný proti opotřebení. Právě mlecí válečky zajišťují vysoce šetrný způsob zpracování surovin. Významnou odlišností je pohon prostřednictvím ozubených koleček, což zaručuje 100% spolehlivost a univerzálnost mletí a drcení. Namletá surovina padá přímo do dřevěné výsypky, kterou můžete využít při stolování. Tento způsob jsme zvolili, abychom eliminovali znečištění výsypky a zajistili snadnou údržbu. Tělo mlýnku je vyrobeno z bukového dřeva a je napuštěno lněným olejem. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné. Konstrukce mlýnku zaručuje i díky otevřenému designu spolehlivost, bezproblémovou obsluhu a velmi snadnou údržbu.

Jak to s Melsi.cz začalo? 

Asi před 25-ti lety jsme si pořídili elektrický mlýnek na mouku a mleli jsme celá zrna. Ale neuměli jsme šetrným způsobem zpracovat oves nebo jiná olejnatá semena. K tomuto účelu jsme si pořídili ruční vločkovač, který měl v té době nejlepší reference. Zpočátku jsme byli nadšeni, ale poměrně brzy jsme zjistili, jaké další požadavky by měl splňovat, aby bylo radostí mlýnek využívat. Získané zkušenosti byly cenným vodítkem pro sestrojení mlýnku nového, který měl jasné zadání: spolehlivý, univerzální, nadčasový a krásný! A díky všem okolnostem se dílo podařilo.
Pořízení mlýnku Melsi.cz je investicí na celý život. Tento mlýnek je konstrukčně a materiálově řešen tak, aby vyhovoval a bezchybně sloužil několika generacím, tak jako u podobných strojků bývalo zvykem za časů našich babiček.
     
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce