vo.bal

vo.bal KUCHYŇ

vo.bal KUCHYŇ Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

vo.bal

vo.bal KUCHYŇ

Vo.bal sváču nebo chleba, žal se krásné vstřebá. Začni s tím hned teď! Vo.bal je voskovaný ubrousek, ekologická alternativa potravinové fólie a svačinových sáčků a navíc krásně voní! S vo.balem zabalíš chmury z klimatické krize a sociálních propastí. Nejen, že jeho koupí podporuješ zero-waste a environméntálně angažovanou produkci, ale také pomáháš! A to konkrétně zaměstnancům Přestupní stanice, kteří se podílejí na jeho výrobě. Tak neváhej a roz.bal to s námi!

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Obsah balení:

1x vo.bal 40x40cm (na chléb /hrnec)

1x vo.bal 30x30cm (na misku)

1x vo.bal 20x20cm (na sýr / otevřený jogurt)

Materiál: bavlna, včelí vosk

Údržba:

Po použití stačí vo.bal omýt vlažnou vodou a nechat přirozeně oschnout.

Při běžném používání a dobré péči vydrží až rok.

Pokud se ti někde onosí, stačí do něj zažehlit trošku vosku a je hned jako nový.

Vosk na opravu najdeš v našem e-shopu.

Na konci životnosti je možné vo.bal zkompostovat.

Požívání:

Vo.bal můžeš použít na zabalení svačiny, chleba nebo třeba na zakrytí hrnce / misky v ledničce. Také se z něj dá vytvarovat miska na oříšky nebo sušené ovoce. Někteří do něj dokonce balí dárky.

Není vhodný k zabalení syrového masa nebo tekutých potravin.

Neměl by se vystavovat přímému slunci.

Nesmí do myčky, mikrovlnky ani do trouby.

Jsme sociálně a environmentálně angažovaná firma zaměřující se na výrobu udržitelných obalů do domácnosti, podporu lokální výroby a pomoc lidem v sociální nouzi. Naším vo.balem hravě nahradíte potravinnovou fólii či svačinový sáček při balení a skladování potravin a navíc ušetříte přírodu zbytečného plastového a textilního odpadu. Produkt totiž vyrábíme pouze ze zbytkového textilu uloženého na území České republiky a včelího vosku od českých včelařů. Díky vosku je vo.bal dobře tvarovatelný a taky voděodolný, takže ho po použití lze umýt a po oschnutí se může balit další svačina. Takto zabalí až 360 svačin a na konci životnosti je možné ho kompostovat. Při výrobě zaměstnáváme lidi bez domova a lidi v hmotné nouzi, na čemž spolupracujeme s Přestupní stanicí a organizací Jako doma. Bal do vo.balu a šiř spolu s námi vizi udržitelné budoucnosti!
celý profil tvůrce

Další produkty od tohoto tvůrce

Nakupte více produktů a ušetřete na dopravě.

zobrazit vše od tvůrce