vo.bal

vo.bal CHLÉB standard

vo.bal

vo.bal CHLÉB standard

Vo.bal sváču nebo chleba, žal se krásné vstřebá. Začni s tím hned teď! Vo.bal chléb je voskovaný vak, ekologická alternativa potravinové fólie a svačinových sáčků a navíc krásně voní! S vo.bal-chlebem zabalíš chmury z klimatické krize a sociálních propastí. Nejen, že jeho koupí podporuješ zero-waste a environméntálně angažovanou produkci, ale také pomáháš! A to konkrétně zaměstnancům Přestupní stanice a ženám z organizace Jako doma, kteří se podílejí na jeho výrobě. Tak neváhej a roz.bal to s námi!

550 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (17.4.2024)
Doprava od 30 Kč
Doprava od 30 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Obsah balení:

1× vak na chléb (32×33cm)

Údržba:

Po použití stačí vo.bal omýt vlažnou vodou a nechat přirozeně oschnout.

Při běžném používání a dobré péči vydrží až rok.

Pokud se ti někde onosí, stačí do něj zažehlit trošku vosku a je hned jako nový.

Vosk na opravu najdeš v našem e-shopu.

Na konci životnosti je možné vo.bal zkompostovat.

Požívání:

Vo.bal chléb můžeš použít na zabalení chleba, věk, housek a jiného pečiva. Také si do něj můžeš nakrájet ovoce nebo uschovat zeleninu, pokud chceš, aby vydržela déle čerstvá.

Není vhodný k zabalení syrového masa nebo tekutých potravin.

Neměl by se vystavovat přímému slunci.

Nesmí do myčky, mikrovlnky ani do trouby.

Jsme sociálně a environmentálně angažovaná firma zaměřující se na výrobu udržitelných obalů do domácnosti, podporu lokální výroby a pomoc lidem v sociální nouzi. Naším vo.balem hravě nahradíte potravinnovou fólii či svačinový sáček při balení a skladování potravin a navíc ušetříte přírodu zbytečného plastového a textilního odpadu. Produkt totiž vyrábíme pouze ze zbytkového textilu uloženého na území České republiky a včelího vosku od českých včelařů. Díky vosku je vo.bal dobře tvarovatelný a taky voděodolný, takže ho po použití lze umýt a po oschnutí se může balit další svačina. Takto zabalí až 360 svačin a na konci životnosti je možné ho kompostovat. Při výrobě zaměstnáváme lidi bez domova a lidi v hmotné nouzi, na čemž spolupracujeme s Přestupní stanicí a organizací Jako doma. Bal do vo.balu a šiř spolu s námi vizi udržitelné budoucnosti!
celý profil tvůrce