FEELO

Sada pleťových krémů

sada-pletovych-kremu-udrumi.cz-1.png Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

FEELO

Sada pleťových krémů

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Sada obsahuje: 1 x 15 ml Pleťový krém se šípkem pro zralou pleť 1 x 15 ml Pleťový krém s opuncií pro jemnou a citlivou pleť 1 x 15 ml Pleťový krém s rakytníkem pro citlivou pleť Pleťový krém se šípkem pro zralou pleť: Základ krému tvoří bambucké a cupuacu máslo. V kombinaci s arganovým, makadamiovým olejem a olejem z melounových jader vaši pleť regenerují, posílí její obranyschopnost a intenzivně hydratují. Mrkvový olej a olej z malinových jader poskytují UV ochranu.  Co se textury týká, krém je jemně šlehaný. Ne však jako šlehačka. Nedostanete od nás tedy vzduch zabalený ve skleničce, ale hutný a zároveň jemný krém. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt, kterého stačí nanést na pokožku opravdu jen malé množství. Šleháním se krém hodně zjemňuje a tím se zvyšuje jeho vstřebatelnost.  Krém je určen k péči o zralou a unavenou pleť. Pomůže pokožku ošetřit, vyživit a zmírnit viditelné projevy stárnutí.  Pleťový krém s opuncií pro jemnou a citlivou pleť: Základem je jemné, krémové bambucké máslo a voňavý kokosový olej. Samotná kombinace bambuckého másla a kokosového oleje dokáže vaši pokožku skvěle hydratovat. Při nanesení na vlhkou pokožku se dobře vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Pokožka je hluboce vyživená a chráněná. Pro zvýšení hydratace přidáváme do krému olej z hroznových jader.  Směs je dále doplněna vzácnějšími oleji, jako je opunciový a arganový. Ty dokáží s pletí doslova kouzlit. Vždyť arganový olej se právem nazývá “tekuté zlato”. Berbeři (původní obyvatelé severní Afriky) vědí od nepaměti, že arganový olej pomáhá hojit jizvy a mírní revmatické potíže. Olej je také oblíbený v marocké kuchyni a domácí lékárně.  Krém je obohacen o extrakt z grepových jader. Ten působí jako silné přírodní antibiotikum, má protizánětlivé a protiplísňové účinky a pomáhá při různých kožních onemocněních. Grepová jadérka se také podílí na zlepšení stavu pokožky při alergiích, ekzému a akné.  Pleťový krém s rakytníkem pro citlivou pleť: Základ krému tvoří jemné, krémové bambucké máslo a kokosový olej. Samotná kombinace bambuckého másla a kokosového oleje dokáže vaši pokožku skvěle hydratovat. Při nanesení na vlhkou pokožku se rychle vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Pokožka je hluboce vyživená a chráněná.  Směs je doplněna vzácnějšími oleji, jako je již zmíněný rakytníkový olej,  arganový olej, olej z meruňkových jader a olej z jadérek vodního melounu. Jejich kombinace dokáže s pletí zázraky.  Vždyť arganový olej se právem nazývá “tekuté zlato”. Berbeři (původní obyvatelé severní Afriky) vědí od nepaměti, že arganový olej pomáhá hojit jizvy a mírní revmatické potíže. Olej je také oblíbený v marocké kuchyni a domácí lékárně. Sladká meruňka hydratuje, vodní meloun pomáhá zmírňovat poškození kožních buněk způsobené nadměrným sluněním.  Pleťový krém s rakytníkem je určen k péči o jemnou, citlivou a zároveň problematickou pleť.

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás. S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav. Ivča a Standa, chcete-li. Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.

Začátky byly opravdu těžké. Vlastně je to těžké pořád. Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme dvě malé děti. Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.