Lelía

Balzám na rty Pusinka přirozená

Lelía

Balzám na rty Pusinka přirozená

Mráz se snaží, směji se. Slunce pálí a to bez šance. Balzám bez barvy i vůně pro jemné rty. Pro tebe. Pro něj. Prostě pro všechny. Tělem i duší.

220 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (17.7.2024)
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Pravý včelí vosk, kombinace másel, nasládlý meruňkový olej v raw kvalitě a další suroviny zjemňují a hydratují vaše rty. 

Balzám na rty je v papírovém obalu o objemu 10 ml, což je dvakrát tak větší balení než běžné balzámy. Balzám vám tak vydrží opravdu dlouho.

SLOŽENÍ

Včelí vosk – na rtech vytváří ochrannou vrstvu, která chrání před nepříznivým počasím. Odebírám ho od chalupáře, který má jako koníčka pěstování včel. Užíváme si samozřejmě i jejich skvělý med Úžasně voní a když ho mnete mezi prsty, nádherně začne být formovatelný, což je znakem kvalitního vosku. Inu krkonošské včely

Kokosový olej BIO Panenský neboli LZS (lisovaný za studena) – Je velmi vhodný pro suchou pokožku, pečuje o ni a zpomaluje stárnutí.

Meruňkový olej RAW (lisovaný ještě šetrnějším způsobem než metodou lisováním za studena) – není příliš často používaný, ale je velmi jemný, tudíž ho snese i citlivá pokožka. Kromě toho olej regeneruje suchou, popraskanou kůži a jemně nasládle voní.

Ricinový olej – je úžasný v pěči o rty. Regeneruje je a hojí. Je nenahraditelný v péči o suchou a citlivou pokožku a hojí rozpraskané koutky.

Kakaové máslo – je vhodné zejména v zimním období jako ochrana před mrazem a větrem. Je také důvodem, proč se balzám na rty příjemně roztírá a zanechává rty vláčné.

Bambucké máslo BIO Nerafinované – obsahuje mnoho vitamínů, hydratuje a vyživuje pokožku. Zanechává ji jemnou, působí jako antioxidant a přispívá k regeneraci buněk.

Vitamin E – neboli Tocopherol (pozor existuje také Tocopheryl acetate) – Tocopherol je organického původu a je získáván z oleje. Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a přirozeným způsobem produkty konzervuje. Uvedený Tocopheryl acetate má stejné vlastnosti, ale je vyráběn synteticky.

Éterické oleje

Lelía je bohyně. Dcera bohyně krásy a plodnosti. Bohyně pro mě symbolizuje čistou esenci všech ženských vlastností. Jsou nespoutané, divoké, laskavé i láskyplné. Stejně tak jako každá žena. Dokáže nadchnout své okolí pro cokoliv, čemu věří. Disponuje obrovskou vnitřní silou a širokým spektrem emocí, které svému okolí nabízí. Někdy i nevyžádaně;)

Lelía byla založena s myšlenkou podpořit všechny tyto naše ženské aspekty a nálady. K přijetí všeho, co k nám ženám a našemu ženství patří. Připomínat, abychom nepopíraly naše hlavní rysy, které jsou naopak naše velké přednosti. Každá jsme žena. Každá jsme bohyně. Tělem i duší. Nezapomínejte na to. . .

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce