SarkaS porcelán

Ručně malovaná váza + talíř - Mikrosvět

Ručně malovaná váza + talíř - Mikrosvět Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

SarkaS porcelán

Ručně malovaná váza + talíř - Mikrosvět

Ručně vyrobená velká váza + talíř zjemní a ozvláštní váš domov. Díky různým strukturám na povrchu budete mít také chuť se těchto originálních kousků porcelánu dotýkat.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Ručně vyrobené z čistě bílého karlovarského porcelánu, který je vypálený na vysokou teplotu 1400°C. Dekorováno kobaltem pod glazuru a autorskými tisky a lesklým zlatem. Velikost vázy výška 32 cm, šířka 15,5 cm. Velikost talíře/mísa 31 cm Vhodné jako svatební dar, nebo designový dárek do nového bydlení. Dárkově baleno v kartonové krabičce. Mohu připojit ručně psané věnování na papíře nebo na krabičku. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.  

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.