SarkaS porcelán

Porcelánová váza - White Flower

SarkaS porcelán

Porcelánová váza - White Flower

Ručně vyrobená porcelánová váza pro milovnice květin, harmonie, hladkých organických linií a jemných detailů.

2500 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: pátek (24.5.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Porcelánová váza, ve které vynikne jakákoliv květina, a když nemáte do vázy co dát, ozdobí interiér i samotná. Velikost - výška 26 cm, šířka hrdla 12 cm. Čistě bílý karlovarský porcelán vysoko pálený na 1400°C Dekorace ručním prořezáním, mým oblíbeným motivem kapek. Vázu jsem vyrobila litím porcelánové hmoty do vlastnoručně vyrobené sádrové formy, následně ručně vyřezala a vyretušovala, vypálila na 950°C, naglazovala, znovu vyretušovala, vypálila podruhé na 1400°C, nalepila značku a vypálila potřetí na 780°C. Jediný originál. Signováno značkou SarkaS porcelán. Porcelán velmi pečlivě balím do kartonové dárkové krabičky. Ráda napíšu ručně psané věnování. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.  

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce