SarkaS porcelán

Porcelánová dóza - Ze sněhových sítí

SarkaS porcelán

Porcelánová dóza - Ze sněhových sítí

Porcelánová, dekorativní, ale i praktická dóza na malá tajemství. S jemnou strukturou na glazuře.

2350 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (17.7.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Na šperky, dobroty, nebo třeba na tajné vzkazy. Šperkovnice, která je sama šperkem - ozdobou stolu. Velikost: šířka 11 x 11 cm, výška i s víčkem 8,5 cm, výška dolní části 5,5 cm. Dóza je zdobená plastickým motivem na víčku, zvláštní technikou s jemným matným efektem kapek na lesklé transparentní glazuře. Dózu jsem vyrobila litím porcelánové hmoty do vlastnoručně vyrobené sádrové formy, následně ozdobila, vyretušovala, vypálila na 950°C, naglazovala, znovu vyretušovala a vypálila podruhé na 1400°C. Porcelánové výrobky velmi pečlivě balím do kartonové dárkové krabičky. Ráda napíšu ručně psané věnování na kartičku. Napište mi do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.    

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce