SarkaS porcelán

Porcelánová váza - Kruhy na vodě

SarkaS porcelán

Porcelánová váza - Kruhy na vodě

Originální ručně vyrobená porcelánová váza s jemným reliéfním dekorem. Inspirovala jsem se třpytivými odlesky kruhů na vodní hladině. Jediný originál.

2400 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.4.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Váza je vhodná na suché i živé květy. I bez květiny může být pozoruhodným a inspirativním objektem, který ozvláštní váš interiér, a který určitě neskončí někde ve skříni. Zadní strana je hladká bílá. Rozměry: 20 x 19 x 6 cm, otvor 1,5 cm. Jediný originál, signováno. Sněhově bílý karlovarský porcelán, vysoko pálený na 1400°C, dekorovaný platinou a zlatem. Vázu jsem vyrobila litím porcelánové hmoty do vlastnoručně vyrobené sádrové formy, následně vyretušovala, vypálila na 950°C, naglazovala, vypálila podruhé na 1400°C, ozdobila drahým kovem a vypálila potřetí na 780°C. Rozměry: 20 x 19 x 6 cm, otvor 1,5 cm. Jediný originál, signováno. Dárkově baleno v kartonové krabičce. Mohu připojit ručně psané věnování na papíře nebo na krabičku. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.    

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce