The Mood

Mušelínové letní šaty Summer dream / Mint

IMG_20230625_114545.jpg Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

The Mood

Mušelínové letní šaty Summer dream / Mint

Vzdušné šaty v jemně zelenavém odstínu a midi délce lehce pod kolena, s lehkým podkasáním na gumičku v oblasti zvýšeného pasu. Tyhle šaty, jsou zosobněná vzdušnost a jako vílu tě pronesou létem.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Vzdušné šaty v jemně zelenavém odstínu a midi délce lehce pod kolena, s lehkým podkasáním na gumičku v oblasti zvýšeného pasu.  Tyhle šaty, jsou zosobněná vzdušnost a jako vílu tě pronesou  létem.

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte - takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem.  Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

Tyhle už svou vílu mají, další vyhotovení na objednávku/ na míru, dle materiálu skladem. Vzorník na vyžádání.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce