The Mood

Pouzdrové mušelínové šaty RAYA

The Mood

Pouzdrové mušelínové šaty RAYA

Šaty Raya v bambusovo bavlněné variantě (20% bambus, 80%bavlna) jsou pozdně letní Moodí novinkou. Šaty v kimonovém, japonském stylu mají volné, široké rukávy v 3/4 délce a oboustranný výstřih do V.

2900 Kč
Dostupnost:  Na objednávku
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Šaty Raya  tentokrát v bambusovo bavlněné variantě (20% bambus, 80%bavlna) jsou pozdně letní Moodí novinkou. Oproti celobavlněnému je tento mušelín hutnější, má výraznější  strukturu a tkaním vrstev i částečnou pružnou tažnost.

Šaty v kimonovém, japonském stylu mají volné, široké rukávy v 3/4 délce a oboustranný výstřih do V.  Pouzdrově řešená spodní část je obepínající, s délkou těsně pod kolena a s  malým rozparkem na zadním díle. 

Vyhotovení na objednávku/na míru, v barvě kterou si vyberete. Barevný vzorník na vyžádání.

Míry a výšku prosím do zprávy k objednávce.

Látka je před zpracováním předeptána v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás už jen závan svěžesti a krásy.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce