The Mood

Moodbags kabelka Noline / Sun

The Mood

Moodbags kabelka Noline / Sun

Malá příruční kabelka Noline v barvě slunce z pratelného papíru bude zářit kamkoliv půjdete. Je přesně tak velká, aby pojala všechny nezbytnosti. Můžete ji nosit jako crossbody buď na odepínatelném černobílém, nebo jednobarevném popruhu ( černý nebo bílý tenký pásek ekokůže - volba do zprávy k objednávce). Zároveň posluží i jako psaníčko, s přepnutelným páskem přes zápěstí, stejně jako u kabelky Joline. Pásek s oválnou karabinou lze použít i jako záchytné poutko na klíče, když je hrabete ve větší tašce. Jo a na ty z letošní tašky ze SnapPAP kolekce koukněte taky, můžete je s kabelkami skvěle kombinovat. Jo, a pokud by se na vašem "Slunci" objevily skvrny, nebojte se je očistit houbičkou s vodou, nebo i celou šetrně vyprat. Rozhodně ji to nerozhodí. Uschne do tvaru a bude dělat parádu roky. Mnohokrát otestováno. Rozměry: výška 14 cm šířka 23 cm Délka popruhu bez karabin: 100-120cm Lze i ve variantě vínové, černé, dark olive nebo šedé Cena je za kabelku s 1 volitelným popruhem, chcete-li jich víc ke kombinování ( kus za 170,-kč, pásek přes zápěstí 100,-kč ), prosím o Vaši volbu do zprávy k objednávce.

1500 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.4.2024)
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce