The Mood

Moodbags kabelka Noline / Dust

The Mood

Moodbags kabelka Noline / Dust

Malá příruční kabelka Noline v šedé barvě z pratelného papíru je skvěle kombinovatelná. Má jednu vnější a jednu vnitřní menší kapsu, je pevná a přesně tak velká, aby pojala všechny nezbytnosti. Můžete ji nosit jako crossbody na popruhu ( černý nebo ecru tenký pásek z ekokůže - volba do zprávy k objednávce, lze i tmavočervený nebo hnědý). Zároveň lze použít jako psaníčko, s přepnutelným páskem přes zápěstí, stejně jako u kabelky Joline. Pásek s oválnou karabinou lze použít i jako záchytné poutko na klíče, když je hrabete ve větší tašce - na ty z letošní ze SnapPAP kolekce koukněte taky, můžete je s kabelkami skvěle kombinovat. Údržba při znečištění: nebojte se ji očistit houbičkou s vodou, nebo i celou šetrně vyprat (v pračce ideálně v síťce, podobně jako podprsenku, jemný cyklus). Rozhodně ji to nerozhodí. Uschne do původního tvaru a pevnosti. Mnohokrát otestováno. Rozměry: výška 14 cm šířka 23 cm Délka popruhu bez karabin: 100-120cm Zkoukněte i varianty Wine - vínová nebo Sun/žlutá Na objednávku lze ušít i v černé a tmavo olivové variantě Cena je za kabelku je s 1 volitelným popruhem, chcete-li jich víc ke kombinování ( kus za 170,-kč, pásek přes zápěstí 100,-kč ), prosím o Vaši volbu do zprávy k objednávce.

1500 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: čtvrtek (18.4.2024)
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce