The Mood

Moodbags kabelka Joline Wine

The Mood

Moodbags kabelka Joline Wine

Malá příruční kabelka Joline ve svůdné, temně vínové barvě ze SnapPAPu je přesně tak velká, aby pojala všechny nezbytnosti, a zároveň dost malá a lehká na to, aby nepřekážela. Můžete ji nosit jako crossbody na odepínatelném černobílém popruhu, i jako psaníčko, s přepnutelným páskem přes zápěstí. Ten lze použít i jako záchytné poutko na klíče, když je hrabete ve větší tašce. Kabelka má vnitřní kapsičku na mobil, a poslouží i jako toaletní taštička do větší tašky či batohu. Na ty z letošní SnapPAP koukněte taky, můžete je skvěle kombinovat. Rozměry: výška 19 cm šířka 28 cm Délka popruhu bez karabin: 100cm Lze i ve variantě žluté, černé nebo dark olive

1450 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: čtvrtek (27.6.2024)
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce