Krásná mamka

Celoroční kojicí šaty TROPICS l

Krásná mamka

Celoroční kojicí šaty TROPICS l

Co je to nej? do kulata prodloužený zadní díl kimono rukáv a lodičkový výstřih, prostě: skvěle kombinovatelný minimalistický kousek s precizním zpracováním do posledního detailu příjemný bavlněný úplet Výška modelky 164 cm, focené šaty vel S Vyrobeno s láskou pro detail v ČR

2190 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: čtvrtek (23.5.2024)
Doprava od 69 Kč
Doprava od 69 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Navrhla jsem pro letošek dvě novinky šatů, tohle je jedna z nich. Její NEJ tkví v minimalisticky a do detailu zpracované vrchní části: ♥ široký lodičkový výstřih volně přecházející v kimono rukáv a ve spodní části: ♥ plynule do obloučku prodloužený zadní díl Ten zaručí úplné zakrytí zadních stehen až do podkolení a nezakrývá zbytečně celá kolena vepředu. „Věřím, že budete stoprocentně spokojena. Kojit můžete elegantně, pohodlně a naprosto diskrétně. KDEKOLIV a KDYKOLIV miminko potřebuje a neztratit ani špetku ze své elegance.“  ZPRACOVÁNÍ: 1) Namáhaný spodní výstřih jsme kvalitně olemovali paspulkou, vydrží tak velkou zátěž a vybrat si můžete vždy jen to malé místečko, které miminko pro kojení potřebuje. 2) Vrchní část pod prsy je zakončena ŠIROKÝM 3CM LEMEM. Ten je nejen praktický pro snadný přístup ke kojení, ale právě díky své šíři krásně vrátí top na obvod hrudníku. Šaty tak dělají krásnou postavu i s poporodním bříškem. 3) Vysoký lodičkový výstřih je minimalistický, decentní a bude Vám skvěle sloužit při nošení miminka. Mezi Vámi a miminkem je příjemná vrstva, díky níž se miminko nepřilepí na hrudník a bude tak spokojeně a déle odpočívat.

Velikost Oblečení: L

Věřím, že dělat věci pořádně MÁ SMYSL. S maximální péčí, láskou k řemeslu a k funkčním elegantním materiálům tvořím pro značku Krásná mamka® kolekci Kojicího oblečení, kolekci elegantní mateřské módy.

V ČESKÉ REPUBLICE tak vznikají od návrhu až po začištění poslední nitky pečlivě zpracované výrobky, které Vám v období kojení dodají skutečně nádherný pocit ze sebe sama.

Věřte, že kojicí a těhotenská móda MŮŽE BÝT elegantní a přitažlivá.

Zažijte ten krásný pocit!

Jsem Pavla Šťastná a představuji Vám svoji kolekci okouzlující kojicí módy.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce