FEELO

Feelo Máslíčko na bříško na celé těhotenství - Krém proti striím 2 x 120 ml

feelo-maslicko-na-brisko-na-cele-tehotenstvi-krem-proti-striim-2-x-120-ml-udrumi.cz-1.png Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

FEELO

Feelo Máslíčko na bříško na celé těhotenství - Krém proti striím 2 x 120 ml

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Máslo je speciálně namíchané tak, aby vyživovalo a zvlhčovalo pokožku během celého těhotenství. Naše receptura obsahuje kombinaci bambuckého a kakaového másla a čistých přírodních olejů, které udrží vaše břísko hebké a hladké před i po příchodu vašeho drobečka. Máslo má příjemnou, palmorůžovou vůni, která je však dostatečně jemná i pro citlivé těhotné ženy. Balení: 2 x 120 ml Máslíčko na bříško za zvýhodněnou cenu Použití:Používejte dvakrát denně na namáhaná místa, ideálně po koupeli nebo sprše. Doporučujeme používat i po porodu. Složení:bambucké máslo, kokosový olej, makový olej, bavlníkový olej, Kakaové máslo, ricinový olej, mrkvový olej, olej z melounových jader, šípkový olej, vitamín E, palmorůžový esenciální olej, extrakt z grepových jader Ingredients:Butyrospermum parkii butter, Cocos nucifera oil, Papaver somniferum seed oil, Gossypium herbaceum, Theobroma cacao seed butter, Ricinus communis seed oil, Carotenoids & Helianthus annuus seed oil & Tocopherol & Ascorbyl palmitate, Citrullus vulgaris, Rosa canina fruit oil, Tocopherol, Cymbopogon martinii, Citrus grandis seed extract

F E E L O je čistota, láska a respekt. Respekt jak s sobě samým, tak k přírodě kolem nás. S touto myšlenkou také tvoříme všechny naše produkty.

U zrodu kosmetické značky F E E L O jsme byli jen my dva - Ivana a Stanislav. Ivča a Standa, chcete-li. Na všechno jsme byli sami, ale o to víc si toho všeho teď vážíme.

Začátky byly opravdu těžké. Vlastně je to těžké pořád. Navíc momentálně stavíme dům, zakládáme zahradu, máme dvě malé děti. Pracujeme na nových produktech, vylepšujeme stávající receptury a těšíme se z každého prodaného balíčku.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce