SYMBIOSIS

Balzám na vousy Jolly Roger

SYMBIOSIS

Balzám na vousy Jolly Roger

Přeneste se s námi do zlaté éry pirátství. Řada pánské kosmetiky Jolly Roger totiž rozhodně není pro žádné suchozemské krysy.

369 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (19.6.2024)
Doprava od 79 Kč
Doprava od 79 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Balíkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Tropický vrchní tón svěží zelené mandarinky doplněný o kouřové tóny vetiveru a palo santo je to jediné, co pravý bukanýr 17. století potřebuje na své honbě za pokladem, nebo slečnami. Výživa a ochrana vousů a pokožky Snadná aplikace díky pevné struktuře Složení bez vody a bez použití konzervantů   100% přírodní, 100% ruční výroba, 100% české

Složení: Ingredients: Mangifera Indica Seed Butter (Mangové máslo), Cera Alba (Včelí vosk), Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojobový olej), Cannabis Sativa Seed Oil (Konopný olej), Ricinus Communis Seed Oil (Ricinový olej), Cocos Nucifera Oil (Kokosový olej), Euphorbia Cerifera Cera (Kandelilový vosk), Citrus Reticulata Peel Oil (Esenciální olej ze zelené mandarinky), Bursera Graveolens Wood Oil (Esenciální olej z palo santo), Vetiveria Zizanoides Root Oil (Esenciální olej z vetiveru), Helianthus Annuus Seed Oil (Slunečnicový olej), Tocopherol (Vitamin E), *Limonene *přirozená součást esenciálních olejů Náš slunečnicový olej je lisovaný za studena od českého dodavatele a v každém výrobku se nachází jako nosný olej pro vitamin E. Jednou z hlavních myšlenek naší firmy je podpora

LOKÁLNÍ PRODUKCE.  Slunečnicový olej a konopný olej pochází od českých dodavatelů a byly vypěstovány, sklizeny a zpracovány v České republice.

Účinky: Vaše vousy budou po dlouhodobém užívání upravené, hydratované, vyživené a výrazně se sníží jejich vypadávání a lámavost.

Použití: Libovolné množství (podle Vaší potřeby a podle struktury vousů) rozetřete v dlaních tak, aby se vytvořila hladká emulze. Tu potom důkladně vmasírujte do vousů. Je vhodné použít i hřeben aby se balzám dostal opravdu všude. Aplikujte kdykoliv i několikrát denně.

Skladování: Skladujte nejlépe při teplotě do +25 °C a nenechávejte na přímém slunečním světle. Přirozená vlastnost použitých rostlinných másel a olejů je, že se při velmi vysokých teplotách stávají tekutými. Po opětovném ztuhnutí může mast změnit strukturu z hladké na lehce granulovanou. Tento jev nemá žádný vliv na kvalitu výrobku.  

Spotřebujete nejlépe do: 12 měsíců

Na začátku všeho byla myšlenka a touha dvou mladých lidí. Touha dělat 100 % přírodní produkt, který bude férový k zákazníkům a v symbióze s přírodou. A najednou to bylo venku: Symbiosis, přírodní kosmetika, která měla počátek již v době našich studií na vysoké škole, v kuchyni našich trpělivých rodičů. Tam jsme páchali naše první počiny. Tam se odehrávala naše první snaha o mastičku, jejíž složení jsme se rozhodli odnést raději do hrobu.

Od té doby jsme se ale radikálně posunuli, pilně studovali, vzdělávali se a prošli řadou kurzů i vlastních nových receptur. A když se našim rodičům a známým přestali třást ruce při používání našich produktů, a děs v očích vystřídalo nadšení, řekli jsme si, že tohle je ono. O tohle se musíme podělit s ostatními.

Takto tedy vznikla značka kosmetiky, která se zařekla, že zůstane v srdci česká. Vždy bylo naší prioritou podpořit lokální dodavatele, farmy, lisovny a v našem případě i čokoládovny. U nás nikdo nenalezne magické krystaly, ale pouze suroviny té nejvyšší kvality, poctivé bylinné maceráty a sílu přírodních produktů, jež jsou známy již po staletí.

  • Výhradně přírodní suroviny té nejlepší kvality
  • Žádná syntetika
  • Produkty netestované na zvířatech
  • Za každou cenu zanechat celou výrobu čistě HANDMADE, i kdyby nám ty ruce měly kvůli Vám upadnout :-)
  • Podpora českých a slovenských dodavatelů, farmářů, lisoven a v našem případě i čokoládoven

Tváře Symbiosis aneb kdo stojí za vznikem značky:

Leona Němcová alias ta chytrá :-) 

Vystudovala chemii na Vysokém učení technickém v Brně, prošla řadou kurzů, školení a v našem malém kolektivu zastává funkci jakéhosi odborného dohledu. Stručně řečeno je za tu chytrou :-). Stojí za vznikem většiny našich produktů pro dámy a malé děti. Jejím hlavním revírem je výrobna a její tempo je opravdu vražedné. Ráda Vám taktéž pomůže s výběrem vhodného produktu přímo Vám na míru.

Oldřich Němec alias kreativní gentleman 

Doplňuje vše to, co jeho drahé polovičce a kolegyni v jednom chybí :-). Má na starosti komunikaci s klienty, dodavateli i estetickou stránku firmy. Stojí taktéž za vznikem a výrobou všech našich pánských produktů. V neposlední řadě působí jako poradce pro pány v oblasti péče o vousy a pleť. Nebojte se mu tedy napsat vy pánové, ale i dámy. Je to totiž velký gentleman, který nikdy neodmítne Vaši žádost o pomoc, vždy rád pomůže a zodpoví každý Váš dotaz.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce