Michaela Doležalová

Lustr Poupě / DIY / slož si podle návodu

Michaela Doležalová

Lustr Poupě / DIY / slož si podle návodu

~ scroll down for the English version ~ DIY set je vhodný dárek pro kutilky a kreativce. Lampa se dá složit a nechat v krémově bílé barvě, nebo pomalovat a poté složit, což ocení hlavně výtvarníci, ilustrátoři nebo děti. Vhodné použít během výtvarné výchovy. Lampu Poupě je vhodné umístit nad pracovní stůl, křeslo, nebo do dětského pokoje Grafický papír Munken má krémovou barvu a je vhodné ho dekorovat suchými technikami jako jsou fixy, pastelky, foukací fixy, pastely, linoryt a jiné. 🎁 Dárkový balíček z recyklovaného papíru 🌷 typ skladu: Poupě 🤲 Typ přípravy: DIY ✳︎ lampa se skládá podle návodu ⏳ Doba přípravy: 20-30 minut 📐velikost: 280 x 300mm. 📜 typ papíru: Munken Pure 140g. balíček obsahuje: ✳︎ 2x nabigovaný papír v ochranném obalu ✳︎ provázek ✳︎ tištěný návod upozornění: Používej pouze LED žárovky. 💡

580 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: čtvrtek (23.5.2024)
Doprava od 80 Kč
Doprava od 80 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

~en~

DIY / BudFlower / assemble the lantern yourself

The DIY set is a suitable gift for do-it-yourselfers and creatives. The lamp can be folded and left in a creamy white color, or painted and then folded, which is especially appreciated by artists, illustrators or children. Suitable for use during art education. The BudFlower lamp is suitable for placing above a work desk, an armchair, or in a children's room Munken graphic paper has a cream color and is suitable for decorating with dry techniques such as markers, crayons, blow markers, pastels, linocut and others.

🎁 Gift package made from recycled cardboard 🌷 Type: BudFlower 🤲 Method of preparation: DIY ✳︎ Assemble the lantern yourself. ⏳ Preparation time: 20-30 minutes 📐 Size: 280 x 300 mm. 📜 Type of paper: Munken Pure 140g.

The package contains ✳︎ 2x ribbed paper in a protective case ✳︎ strings ✳︎ Assembly instructions

Note: Use only LED bulbs 💡

Značka Jasna navrhuje interiérové osvětlení z papíru. Pro restaurace, kavárny, výlohy obchodů, kanceláře ale i soukromé rezidence nabízí světelné instalace a řešení od návrhu po realizaci. Je možné zakoupit si i lampy samostatně v dárkovém balení. Kolekce jsou v kategoriích DIY a Ready To Use. Najdete zde lampy ručního papíru nebo limitované kolekce s autorským potiskem. Produkty, včetně obalu jsou z papíru a jednoduše recyklovatelné. 

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce