Naturinka

Coco Bello sekané 5kg

Coco Bello sekané 5kg Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Naturinka

Coco Bello sekané 5kg

Vhodné pro praní v ruce i pračce

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Přírodní ručně vyrobené mýdlo na praní prádla, bavlněných, lněných a nejen hedvábných tkanin. Vhodné pro praní v ruce i pračce. Lze použít i jako přípravek na mytí nádobí. Užívejte si plně ekologické praní kdekoliv si vzpomenete. Vzhledem k zastoupení kyseliny citronové Coco Bello NENÍ vhodné na praní vlněných výrobků. Sáček 250 g = 50 PD ručně / 25 PD v pračce Sáček 500 g = 100 PD ručně / 50 PD v pračce Vůně: jemná mýdlová Způsob použití: MYTÍ NÁDOBÍ 10 g mýdla (2 vrchovaté lžíce) rozpustíme v 0,25 l vody a používáme standardně jak jsme zvyklí. RUČNÍ PRANÍ V případě silnějšího zašpinění nanášejte přímo na skvrny, nechte mýdlo déle působit, klidně i přes noc a pak vyperte. DÁVKOVÁNÍ - RUČNÍ PRANÍ 5 g mýdla (1 vrchovatá lžíce) rozpustíme v prací lázni (10 l) V PRAČCE Mýdlo rozpustíme v teplé vodě a přidáme k prádlu přímo do bubnu pračky. DÁVKOVÁNÍ - PRAČKA 1 PD = 4-5 kg prádla měkká a středně tvrdá voda 1 PD - 10 g mýdla (2 vrchovaté lžíce) rozpustíme ve vlažné vodě a nalijeme do bubnu pračky tvrdá voda 1 PD - 20 g mýdla (4 vrchovaté lžíce) rozpustíme ve vlažné vodě a nalijeme do bubnu pračky Při použití změkčovače vody snížíme dávku mýdla na polovinu. Skladujte při teplotách – 5 °C až 30 °C na suchém a dobře větraném místě. Balení: dvouvrstvý papírový sáček 250 g / 500 g / 3 kg / 5 kg Složení: >30 % mýdlo (sodné soli mastných kyselin – bez palmového oleje), <5 % kyselina citronová – povinné info 😊 Složení: zmýdelněný kokosový olej a kyselina citronová (nepovinné info) Při balení dávkujeme do pytlů až o 10 % více mýdla. Mýdlo obsahuje zbytkovou vodu a ta v průběhu skladování vysychá. Může se stát, že se váha dostane mírně pod hranici, tzn., že máte mýdlo s vyšší koncentrací a můžete ho tak použít méně. :-) Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při požití: Pokud se necítíte dobře, kontaktujte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo kontaktujte lékaře. Datový list na vyžádání. OBSAHUJE POUZE PŘÍRODNÍ PRODUKTY. Koupí našich výrobků vytváříte pracovní příležitosti chráněné dílně Tradelin a přispíváte charitativním organizacím DebRa ČR a Lékaři bez hranic. Naturinka je Hlavním partnerem Koalice proti palmovému oleji.  

NATURINKA je tradiční mýdlárna,

která si potrpí na ruční výrobu z přírodních surovin, úplnou zdravotní nezávadnost a bez výjimky ekologický přístup nejen k výrobě ale i k balení.

... to dobré, nevzniká jen tak samo od sebe. Své poslání člověk musí aktivně hledat ...

Mé pátrání mě přivedlo zpět k rodině, jako hodnotě, která pro mě znamená trvalý základ a smysl života. Prožívám ji jako symbol lásky a péče, nejen o blízké a nejbližší. Odpovědí na mou otázku „kudy dál“, byla pro mne moje babička, zásobující své potomky láskou, domácími mýdly, džemy, sirupy, pletenými ponožkami a svetry, háčkovanými taškami a v neposlední řadě různými mastmi a tinkturami. Přijímala jsem od babičky vše, zkoušela v životě leccos a když přišel ten správný čas, vznikla NATURINKA.

Její myšlenka je jednoduchá a tak se může dále rozvíjet.

Na cestu s NATURINKOU jsem vykročila v květnu 2013 a k mému nadšení stále roste. Začala jsem mýdly a pár kousky šamponů, ale rodily se další a další nápady - krémy, masti, oleje, šampukony a nějak to nebere konce :-)

… když člověk dělá něco pro sebe, tak to dělá nejlépe, jak může…

Mým úkolem v NATURINCE je přijít na to, jak dát lidskému tělu to, co potřebuje a to cestou, která mu bude prospěšná a neublíží. V mém zájmu je nabízet výrobky, které mají smysl. Vyrábím je takové, jaké je potřebují moje děti a rodina - za studena a z nejkvalitnějších surovin dostupných na českém trhu. Hřeje mě u srdce, že tak vlastní prací podporuji a uvádím znovu do života hodnoty, které z našeho světa mizí. NATURINKA NEPOUŽÍVÁ PALMOVÝ OLEJ a je Hlavním partnerem v Koalici proti palmovému oleji. … i ten, kdo má „málo“, má stále dost pro toho, který to potřebuje… Jako máma cítím spojení s přírodou, coby podstatou zdravé lidské existence. Jsem jí vděčná za svých pět dětí a myslím nejen na ty, kteří takové štěstí nemají, ale i na ty, kteří jsou nějakým způsobem postiženi.

Již od samého začátku fungování je NATURINKA oficiálním dárcem společnosti DebRa ČR, která se věnuje péči o děti postižené nemocí motýlích křídel.

Od roku 2016 NATURINKA hradí nutriční měsíční výživu pro jedno bambíno prostřednictvím Lékařů bez hranic.

NATURINKA je zásadně proti testování NA ZVÍŘATECH, své výrobky na nich NETESTUJE a ani takové suroviny nezpracovává. Od roku 2021 je nositelem ekologického ocenění GREEN BRANDS CZECH REPUBLIC. ♥️ MYDLUJEME SVOU PRÁCI, kterou díky vám můžeme dělat, děkujeme, že jste a MYJTE SE KRÁSNĚ. ♥️ Bára Kálnássy

celý profil tvůrce