Be Nice

Be Nice Eko Hry nejen na chatu - Jméno město a Lodě

Be Nice

Be Nice Eko Hry nejen na chatu - Jméno město a Lodě

Hry nejen na chatu - Jméno město a Lodě

450 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: pondělí (22.4.2024)
Doprava od 99 Kč
Doprava od 99 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Taky jste jako malí hrávali na chatě nebo doma s rodiči Jméno město? Nebo Lodě? My také, a proto jsme vytvořili Hry nejen na chatu - 2 v 1 - obě hry na jednom místě. Užijete si s nimi mnoho zábavy a společného času s rodinou.

Vzpomínáte si na ty rodinné večery, kdy jste si všichni sedli a společně si zahráli hru? Nebo třeba na odpoledne na chatě s babičkami.

Nás to pořád moc baví a tento výrobek je nově naší "must-have" výbavou. :) Tím, že jsou hry předem předtištěné a nemusíme shánět papír a rozkreslovat je, se nám hraní dost ulehčilo. 

Obsahuje:

1 ks A4 se 100 listy (200 stránek)

Praktičnost

Be Nice výrobek Jméno, město, lodě je skvělým pomocníkem na cesty, na chatu, či pouze na doma. :) Stránky lze lehce odtrhnout. Hry máte dopředu předtištěné, budete tak mít v průběhu hry vše přehledné. Linky jsou také super pro děti, kterým se do linek bude lehčeji psát.

Autorský design

Ilustrace kreslila česká ilustrátorka Bára z Nikolajky. 

Jsme kamarádi, kteří mají rádi hezké věci a ve všem co dělají se snaží hledat jednoduchost. I přesto, že jsme všichni spíše z města, žijeme s ohledem vůči přírodě. Na těchto hodnotách jsme společně vybudovali značku Be Nice- Ekologické papírnictví , která vám má nabídnout smysluplnou alternativu k běžně dostupným balicím papírům, blokům, krabičkám a mnoho dalším papírovým produktům.
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce