SOULADÍM

Bylinkový relaxační polštářek RUSTIC NATURAL Meduňka

SOULADÍM

Bylinkový relaxační polštářek RUSTIC NATURAL Meduňka

Relaxaní polštářek na oči (neboli eye pillow) je výborný pomocník při relaxaci. Díky termoreguleci lněných semínek se využívá také jako nahřívací nebo naopak chladící obklad.

340 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: čtvrtek (18.4.2024)
Doprava od 65 Kč
Doprava od 65 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Balíkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Na relaxaci

Polštářek se používá při Šavásaně -  ze slov šava, což v překladu znamená mrtvola, a ásana neboli pozice. Podle toho tato poloha i vypadá. Ležíte na zádech, ruce máte volně položené vedle těla s dlaněmi nahoru. Uvolněně položené byste měli mít také nohy se špičkami spadlýma přirozeně do stran.

A polstářek si přiložíte na oči. Kompletní temnota a jemná vůně levandule vám pomohou navodit harmonickou atmosféru.

POLŠTÁŘEK JAKO OBKLAD

Jako teplý obklad lze polštářek využít při prochladnutí, bolestech svalů a kloubů, menstruačních bolestech, před nebo po masáži,..... 

Pro teplou verzi stačí polštářek nahřát žehličkou max. 200 °C nebo ho vložit na pár sekund do mikrovlnné trouby. Před přiložením na oči, zkontrolujte, zda teplota není moc vysoká.

Jako studený obklad lze polštářekvyužít např. na otoky nebo ke zmírnění horečky. 

Pro studenou verzi ponechejte polštářek několik minut v mrazáku.

Z čeho je polštářek vyroben

POTAH POLŠTÁŘKU je ušit ze 100 % českého lnu. Lněný materiál je antibakteriální a hypoalergenní, tím se stává velkým přínosem hlavně pro děti a pro alergiky. Len je také trvalý, při každém praní nabývá na kráse a jeho kvalita přetrvá několik generací. Povlak je pratelný.

VNITŘNÍ POLŠTÁŘ je ušit ze 100 % kvalitní nebělené bavlny s certifikátem OEKO-TEX® Standard 100, třída I. a je vyplněn lněnými semínky a bylinkami dle výběru.

Jakou bylinku si vyberete? 

LEVANDULE - je vhodná ke zklidnění úzkosti a stresu, usnadňuje usínání a prohlubuje spánek, má protizánětlivé účinky, mírní menstruační bolesti a migrény,...

MATEŘÍDOUŠKA - pomáhá navodit duševní pohodu, působí proti nespavosti a také pomáhá při úlevě od suchého kašli, tlumí bolest hlavy, má pozitivní vliv na trávicí a dýchací systém,...

MEDUŇKA - uvolňuje svaly, zlepšuje náladu, mírní stres, pomáhá s nespavostí, snižuje bolesti hlavy a stavy paniky, má pozitivní vliv na trávení,.... 

  Rozměry: 22 x 10 cm Váha: 190 g Povlak materiál + údržba: 100% len; Údržba: prát naruby 30 °C / žehlit max.200 °C / nebělit / chemicky nečistit / nesušit v bubnové sušičce Vnitřní polštářek materiál + údržba: 100% bavlna; Údržba: neprat v pračce, čistit jen povrchově, výplň se nesmí namočit Výplň polštářku: lněná semínka, bylinky dle výběru

Bylinka: Meduňka

Jmenuji se Pavla Svárovská, miluji ruční práce a zajímám se o meditace a seberozvoj. Díky tomuto spojení pro vás dnes vyrábím meditační polštáře a bylinkové relaxační polštářky. Tvořím je ve své domácí dílně v obci Stružnice na českolipsku.

Miluji len a proto je z něj ušito většina mých výrobků. Duší jsem spíše minimalista, i když v tvorbě si občas ráda zaexperimentuji.

Pokud bych měla shrnout značku SOULADÍM ve zkratce do pár bodů, jsou to tyto:

  • MEDITAČNÍ POLŠTÁŘE A DALŠÍ POHODOVÉ VÝROBKY
  • ČESKÁ ZNAČKA
  • PŘÍRODNÍ MATERIÁLY 
  • ETICKÁ VÝROBA
  • KVALITNÍ RUČNÍ PRÁCE

Značku SOULADÍM jsem založila pro soulad k sobě, okolí, přírodě, vesmíru,.....  Věřím tomu, že pokud je člověk láskyplný sám k sobě, pak je v souladu i se vším a všemi okolo.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce