The Mood

Zavinovací top/wrap RAYA

The Mood

Zavinovací top/wrap RAYA

Zavinovací top/wrap/halenka Raya v kimonovém, japonském stylu nabízí mnoho variant využití v kombinacích jak v létě na holé tělo, tak jako druhá vrstva na šaty či rolák. Volné, široké rukávy.

1700 Kč
Dostupnost:  Na objednávku
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Bambusový mušelín je  úplně rozmazlovací materiál.

Zavinovací top/wrap/halenka Raya v kimonovém, japonském stylu nabízí mnoho variant využití v kombinacích jak v létě na holé tělo, tak jako druhá vrstva na šaty či rolák. Volné, široké rukávy a oboustranný výstřih do V dá vyniknout zádům a je na tobě jak toho využiješ.

Vyhotovení na objednávku/na míru, v barvě kterou si vyberete. Barevný vzorník na bambusovo bavlněného mušelínu na vyžádání – (20% bambus, 80%bavlna). Oproti celobavlněnému je tento mušelín hutnější, má výraznější strukturu a tkaním vrstev i částečnou pružnou tažnost.

Látka je před zpracováním předeprána v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás už jen závan svěžesti a krásy.

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce