Angellus

KOŘENĚNÁ ARÓNIE zavařenina 320g

Angellus

KOŘENĚNÁ ARÓNIE zavařenina 320g

100% přírodní bez chemických přísad a barviv.

180 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: pondělí (22.4.2024)
Doprava od 80 Kč
Doprava od 80 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Kvalitní zavařenina z plodů arónie rubínové barvy. Chuť je sladká a kořeněná, lehce návyková :) 

Vyrábíme ji pro vás ručně, tradičním způsobem bez použití chemických konzervantů a barviv. K výrobě používáme výhradně arónii z vlastní sklizně v Krušných horách.

Nejlépe chutná v kombinaci se sýry, jako chuťovka k vínu. Výborně se hodí ke grilovanému masu a steakům. Dokonalým doplňkem je ke zvěřině.

Jinak se používá tradičně, podle chuti ( do jogurtu, na palačinky s kysanou smetanou, na panna cottu, na pudink, na pečivo s máslem/sýrem .... ). Krásně obarví dortové náplně a krémy.

Může se také použít jako pečený čaj.

Arónie podporuje přirozenou imunitu organizmu a má antioxidační vlastnosti. Obsahuje velké množství vitamínu C ,vitamín E, K, B1, B2, B6 , B9, A a P. Tělo ke správné funkci potřebuje kromě vitamínů také minerály a stopové prvky. I těch obsahují bobule celou řadu. Mezi ty nejzajímavější patří draslík, hořčík, vápník, železo, zinek a v neposlední řadě jód, který je obecně klíčový pro správnou funkci štítné žlázy. Za zmínku stojí určitě také vysoký obsah rutinu, který má pozitivní vliv na správnou pevnost a pružnost cév. 

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích obsažených bylin na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Složení: Plody arónie 70%, cukr, čerstvá citrónová šťáva, želírující látka citrusový pektin, směs koření vlastní receptury, kapka kvalitního rumu.

Skladování: Skladujte mimo přímé sluneční záření při teplotě do 20 °C. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. 

Bylinky byly od pradávna známy svými léčivými účinky na různé neduhy, aneb jak praví staré přísloví "Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

V naší rodině měly bylinky vždy své důležité místo a pomohly, když bylo potřeba. Po založení nové prostorné zahrady jsme vysázeli záhony plné bylin. Brzo se stala zahrada provoněná mátou, meduňkou, mateřídouškou, rozmarýnem, levandulí a dalšími bylinkami tou nejkrásnější inspirací. Vyráběli jsme pro radost, ladili jsme receptury a zkoušeli nové postupy. Ve svém okolí jsme měli pozitivní ohlasy na domácí výrobu, a s tím jak narůstala poptávka, přišlo rozhodnutí opatřit naše výrobky značkou a uvést je oficiálně na trh. Tak se postupně stala ze záliby práce na částečný úvazek. Na každém výrobku je náš kompletní otisk, od obalu po obsah.   

S úctou a láskou k přírodě pro Vás připravujeme bylinné čajové směsi a další přírodní produkty dle vlastních receptur, bez chemických přídavků. Používáme řezané bylinky a celé květy z vlastní sklizně, ostatní nám dodává certifikovaný dodavatel. Arónii máme z vlastní sklizně v Krušných horách. Celý proces výroby od začátku do konce je čistá ruční práce. Ta zaručuje, že obsah pytlíčků je jeden jako druhý. Množství výrobků je vždy omezené a závisí na dostupnosti použitých surovin. Proto naše výrobky nenajdete v žádném supermarketu. 

V roce 2023 jsme získali certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt.

S radostí pro Vás pečlivě balíme každou novou objednávku. Těšit se můžete na voňavý balíček s Andělskými křídly.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky a věříme, že budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce