Yellow Candles

Vysoká svíčka spirála 2ks

Yellow Candles

Vysoká svíčka spirála 2ks

Vysoká svíčka spirála ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu Doba hoření: cca 15 hodin Velikost: 25 cm x 2,5 cm Svíčka má spodní část upravenou pro standardní velikost svícnů V balení po 2

550 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: pondělí (26.2.2024)
Doprava od 69 Kč
Doprava od 69 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Vysoká svíčka pilíř Pomalu a jasně hořící svíčky z včelího vosku čistí vzduch přirozeně a vytvářejí příjemnou atmosféru. Na rozdíl od parafínových svíček, které jsou vyráběny z vosku na bázi ropy a obsahují škodlivé látky, jsou svíčky z včelího vosku netoxické a hoří čistě. Každá svíčka je ručně nalita v Jižních Čechách a individuálně dokončena. Je vyrobena ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu z České republiky. Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu, který nezahrnuje bělení ani hydrogenaci. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé. v chladnějším prostředí se na svíčce mohou vytvořit bílé mapičky. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Doba hoření: 15 hod. CG6885(Svíčka z včelího vosku hoří přibližně 2x déle než parafínová svíčka) Velikost: výška - 25 cm, šířka- 2,5 cm Svíčka je zabalena v dárkové krabičce bez použití plastových materiálů.  

Tým Yellow Candles Ahoj, jsme Katka a Martin. Představujeme Vám náš projekt Yellow Candles. Projekt oslavující design, přírodní materiály, a řemeslo. Jsme vyznavači slow living, máme rádi přírodu, design, a hlavně práci s přírodními materiály. V životě si ceníme více kvality než kvantity. Ať už se jedná o věci kolem nás nebo o zážitky. Na čem nám skutečně záleží? Právě tomu se vyplatí věnovat náš čas a naší plnou pozornost. Jako mnoho ostatních párů, jsme se v roce 2020 ocitli v karanténě, a tak jsme přemýšleli, jak tuto situaci pro nás přetransformovat v něco pozitivního, a hlavně zaměstnat ruce a hlavu. Náš projekt začínal v období podzimu, kdy je u nás v rodině období rolování svíček z včelích pláství, protože u Katky v rodině je hned několik včelařů. Protože máme oba rádi design a jednoduchost, chtěli jsme něco trochu jiného než klasické rolované svíčky z včelích pláství. Chtěli jsme vysoké svíčky vhodné na svícen se zajímavým tvarem. Tak jsme začali testovat, jak si udělat své vlastní formy a odlili jsme svojí první svíčku. Ta voňavá práce nás oba tak nadchla, že jsme tvarů vymysleli rovnou víc a řekli si, proč to nesdílet i dál, za hranice našich rodin a kamarádů.
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.