ROZVONĚNO

Voňavý advent - přírodní svíčka s mandlí, muškátovým oříškem a vanilkou s adventním kalendářem | ROZVONĚNO

vonavy_advent_ctverec (1).jpg Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

ROZVONĚNO

Voňavý advent - přírodní svíčka s mandlí, muškátovým oříškem a vanilkou s adventním kalendářem | ROZVONĚNO

Pečení cukroví, sledování pohádek, předvánoční přípravy, čekání na Ježíška - Advent je tady. Zpříjemněte si toto období naší speciální přírodní svíčkou, která voní sladce jako marcipán.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Svíčka Voňavý advent je vyrobena z kombinace přírodních vosků - kokosového a sójového - a je ovoněná přírodními éterickými oleji a extrakty - mandlí, muškátovým oříškem a vanilkou. Svíčka vás potěší svojí celoplošnou ilustrací, která ukrývá čísla od 1 do 24. Hledání schovaných čísel vám zpříjemní adventní čas a čekání na Vánoce. Svíčka je umístěná v upcyklované sklenici od vinné lahve a dárkové krabičce. Po vypálení můžete sklenici umýt a používat ji na pití.

Svíčka vydrží hořet až 55 hodin.

Objem: 310 ml 

Proč mandle, muškátový oříšek a vanilka?

  • Svou sladko kořeněnou vůní vás oslní a naladí na příchod Vánoc.

Složení: kokosový vosk, sójový vosk, Prunus Amygdalus Amara (Bitter Almond) Kernel Oil, Myristica Fragrans Oil, Vanilla Planifolia FruitExtract, Limonene*, Isoeugenol*, Eugenol*, Linalool*, Anisyl Alcohol*.

* = přirozená součást přírodních esenciálních olejů; může vyvolat alergickou reakci

Přírodní vosky neobsahují žádné škodlivé látky, jsou biologicky odbouratelné, neobsahují živočišné produkty a délka hoření je až o 50 % delší než u běžných parafínových vosků. 

Náš příběh

Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se společně nadchli do pěstování, zpracovávání a vyrábění věcí z levandule. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, o které se staráme s láskou. Také nezapomínáme na naši nenahraditelnou zemi, kterou vyživujeme pouze ekologickými prostředky. Díky touze tvořit a rozdávat radost z levandule a přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ vůněmi přírody.

Co děláme? 

Zaměřujeme se převážně na výrobu svíček z přírodníchvosků - kokosového a sójového. Svíčky z přírodních vosků mají lepší vlastnosti než běžné parafínové svíčky. Neobsahují žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou bilogicky odbouratelné. Při hoření nevylučují žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % oproti běžnému parafínovému vosku.

Levanduli, kterou si sami pěstujeme, využíváme k tvorbě našich produktů. Kromě svíček totiž vyrábíme i různé vonné dekorace nebo například soli do koupele, které plníme naší levandulí.

Ekologicky

Během celého procesu výroby myslíme na přírodu. Svíčky dáváme do již použitých skleniček např. od opočenského či farmářského jogurtu, různých pomazánek a našich svíček. Naše etikety jsou vyrobené z 15 % z organického odpadu z ječmene, z 40 % z recyklátu z modrých kontejnerů a zbylá celulóza je vyrobena za pomocí elektřiny z plně obnovitelných zdrojů. Etikety jsou zároveň odročitelné, takže jsou krásně vodou očistit. I u distribuce produktů dbáme na ekologii, proto obalové materiály požíváme opakovaně. Může se tedy stát, že vám dojde zboží zabalené v plastovém obalu. Tento obal však je z naší strany vždy znovu použitý. Je pro nás smysluplnější i plastový obal znovu využít, než jej vyhodit a nahradit jej novým papírovým obalem.

celý profil tvůrce