CANDY SOAP

Tuhý šampon pro dlouhosrsté psy

CANDY SOAP

Tuhý šampon pro dlouhosrsté psy

Tuhý šampon pro psy je ideální pro dlouhosrstá plemena. Díky přídavku esenciálních olejů levandule a tea tree odpuzuje blechy, klíšťata i jiné parazity. Při důkladném používání šampon zamezuje nekontrolovatelnému šíření plísní a bakterií. Srst bude navíc lesklejší a huňatější. Svému psímu miláčkovi tak zajistíte tu nejlepší péči. Šampon pro psy zanechává srst chundelatou a lesklou. Máte pocit, že se váš čtyřnohý chlupáč bez přestání škrábe, nebo má pokožku zarudlou bez viditelné příčiny? Blechy či kvasinková infekce mohou psům pořádně znepříjemnit život. Tuhý šampon vašim psím mazlíčkům od podobných neduhů odpomůže. Obsahuje výluhy z ovesných vloček a D-panthenolu, které zajistí, že srst vašeho pejska bude jemná, lesklá a krásně huňatá. Drobné ranky v pokožce pomůže čistě zhojit nimbový olej a včelí propolis. Šampon pro psy má antibakteriální a antimykotické účinky. Je přirozeně parfémovaný a kombinace levandulového a tea tree esenciálních olejů pomáhá odpuzovat parazity, jako jsou blechy a klíšťata. Při důkladném použití šamponu navíc není vlhká psí srst tolik cítit. Proto se nemusíte obávat nepříjemného zápachu, až bude váš čerstvě vysprchovaný pejsek pobíhat po celém domě. Hmotnost: 100 g (+/- 10%)

165 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (27.2.2024)
Doprava od 90 Kč
Doprava od 90 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Použití: Šampon navlhčete a ujistěte se, že i srst je důkladně namočená. Srst důkladně namydlete a vytvořte pěnu. Nechte chvíli působit, aby se účinné látky dostaly až k pokožce. Následně řádně opláchněte. SLOŽENÍ: olivový, kokosový, slunečnicový, mandlový, nimbový olej, tea tree a levandulová silice, D-Panthenol, med, propolis,výluh z ovesných vloček. INGREDIENTS: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Hydroxide, Sodium Sunflowerate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Azadirachta Indica Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Panthenol (and) Aqua, Mel, Propolis Cera, Avena Sativa Kernel Meal.

Kdo stojí za Candy Soap? Katka Lasáková - nějakou dobu jsem žila v cizině, kde jsem pochopila, že funkčnost bez estetického zážitku přináší jen poloviční radost. A tak se učím, vymýšlím, zkouším a kombinuji. Rosťa Lasák - jsem ten, kdo pomáhá Candy Soap růst. Čtu užitečné i hloupé zákony a nařízení, vím něco o počítačích, cizích jazycích, daních nebo účetnictví.

Proč vznikla značka Candy Soap? Protože už nás nebavila nudná a nezajímavá mýdla, na která jsme v jednom kuse naráželi v obchodech. Mýdlo je produkt, kterému už několik desítek let chybí nápad. Přitom ho bereme do ruky několikrát denně. Chtěli jsme ve vlastní koupelně používat kvalitní mýdlo ze špičkových surovin, které nám bude zároveň dělat radost svou estetikou. A ruku na srdce - není lepší, když si návštěva v koupelně všimne raději zajímavého mýdla než vodního kamene?

Od nápadu k výrobě Byla to dlouhá cesta. Museli jsme se naučit, jak se vůbec mýdla vyrábějí, jaké vlastnosti mají jednotlivé suroviny, co tělu prospívá a co mu může naopak uškodit. Navíc každý zodpovědný mýdlař potřebuje k ruce odborníky, kteří dohlížejí např. na alergeny v surovinách nebo hlídají, zda má daná ingredience opravdu příznivé účinky. Pochopili jsme, že při výrobě kosmetiky hraje roli každý detail. A díky tomu jsme rovněž zjistili, že v obchodech za své peníze často dostáváme produkty z levných surovin, které sice neublíží, ale tělu ani nijak neprospějí. Když jsme stáli na startu výroby, toužili jsme to změnit. Postupně jsme proto rozšiřovali sortiment mýdel o další kosmetiku - scruby, krémy, šampóny, balzámy. Postupovali jsme přitom stejně jako u mýdel - pečlivě, s citem pro detail, kvalitu i vzhled.

Jaké suroviny používáme? Pokud jde o suroviny, jsme naprosto nekompromisní. Vybíráme si pouze zavedené a prověřené dodavatele a požadujeme od nich bezpečnostní listy ke všem surovinám včetně obalů. Díky tomu ale můžeme dát ruku do ohně za každou ingredienci, kterou používáme, a zaručit tak nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků.

Všechny naše výrobky mají zpracovanou Zprávu o bezpečnosti kosmetického přípravku, kterou nám zpracovává odborník z oboru farmacie. Následně jsou naše výrobky zaregistrovány v Evropském portálu notifikace kosmetických přípravků neboli CPNP. Naše výrobna je schválená pro výrobu kosmetických přípravků všemi dotčenými orgány jako např. stavební úřad, Krajská hygienická stanice, Hasičský záchranný sbor a další. Samozřejmostí je živnostenské oprávnění pro obor Výroba chemických látek, přípravků a kosmetických prostředků. Máme oddělené prostory pro samotnou výrobu a skladování jak materiálu tak hotových výrobků.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.