TOTEMO

TOTEMO kreativní stavebnice-velký set

TOTEMO

TOTEMO kreativní stavebnice-velký set

TOTEMO Cokoli, co vaše fantazie dovolí Netradiční stavebnice pro malé i velké, která poskytuje prostor pro sebevyjádření hrou a tvorbu vlastních světů a příběhů bez hranic.

3800 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: pondělí (3.6.2024)
Doprava od 60 Kč
Doprava od 60 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

TOTEMO přišlo na svět z touhy TVOŘIT a NECHAT TVOŘIT. Je to HRA, která nemá vítěze ani poraženého, je to PROSTŘEDEK, rozvíjející PŘEDSTAVIVOST a KREATIVITU, OSVOBOZUJÍCÍ od zažitých konvencí a rozvíjející ABSTRAKTNÍ myšlení. SPOJUJE generace společnou hrou, ROSTE s vámi a vy ROSTETE s ním. Je pro MALÉ i VELKÉ, je inspirované DĚTSKOU FANTAZIÍ a schopností vidět NEVIDĚNÉ. Je o vdechování života BARVÁM a TVARŮM o nacházení PERSPEKTIV, dávajících vzniknout NOVÝM SVĚTŮM. Je to OBRAZ i SOCHA je to ZEN SEN i REALITA, je to KRAJINA i KRAJTA, RACEK i RAKETA. Je to TOTEMO. Jednoduše cokoli, co vaše FANTAZIE dovolí. A je to mimochodem taky STAVEBNICE. OBSAH BALENÍ: 10 DESEK= -120 jedinečných dřevěných dílků, které si můžeš dotvořit a pomalovat. -90 spojek vyrobených z recyklovaných PET lahví - Rozložitelná krabice a tak to vůbec nemusí být krabice, hahá! Lehce se stane nástavbou snové krajiny, garáže pro raketocykloped či vily stověžaté.

Z touhy tvořit a nechat tvořit. Tak vzniklo v kruhu přátel TOTEMO – netradiční stavebnice pro malé i velké, která poskytuje prostor pro sebevyjádření hrou a tvorbou vlastních světů a příběhů bez hranic. Nezáleží na tom, zda-li jste malé dítě, které teprve zkoumá barvy, tvary a struktury, nebo dospělý, který ve tvarech nalézá nové významy. Totemo vyrábíme v Česku a protože milujeme přírodu, používáme pro jeho výrobu dřevo a recyklované materiály. Dřevěná překližka je potištěná ekologickými barvami a spojky jsou vyrobené z recyklovaných PET lahví.
celý profil tvůrce

Další produkty od tohoto tvůrce

Nakupte více produktů a ušetřete na dopravě.

zobrazit vše od tvůrce