Markét ilustrace

Stolní kalendář 2024 – Ptáci v letu Kopie

Stolní kalendář 2024 – Ptáci v letu Kopie Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Markét ilustrace

Stolní kalendář 2024 – Ptáci v letu Kopie

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Kalendář na rok 2024 – Ptáci v letu

Stolní kalendář plný ptáčků od Markét.

Tentokrát se proletíte. Každý týden s jiným ptáčkem, ale přesto s druhy, které můžete spatřit u nás v ČR. Ať už naprosto běžně (sýkorka modřinka), vzácněji (vlha pestrá) a nebo jen jednou za pár let (brkoslav severní).

V kalendáři jako vždy najdete více než 50 ptačích ilustrací. A k tomu ještě dlouhé řádky, abyste mohli plánovat nebo červeně vyznačené neděle a svátky, abyste měli volno. 

Kalendář je právě v předprodeji!*

*kalendáře koupené v předprodeji odešlu nejpozději na začátku listopadu

Svými ilustracemi chci ukázat, že kouzlo umí do života vnést i každodenní drobnosti. Šarvátka mezi vrabčáky? Štěbetající hejno mlynaříků? Muchomůrka vykukující pod listem? Ano, prosím. Přesně těmito maličkostmi, které by jiný přehlédl, se inspiruji v mé tvorbě plné především ptáčků.

Tvořím spoustu produktů s mými motivy pod malou značkou Markét ilustrace. Tak se kus tohoto kouzla z drobností můze v podobě printu, pexesa či hrnku dostat i za Vámi. Stačí si najít to správné místo na stěně, otevřít krabičku pexesa nebo si uvařit kafe do plecháčku.

Také kreslím ilustrace na zakázku pro klienty a jejich projekty.

Komiks je moje velká kapitola, a tak část tvorby věnuji právě tomuto médiu a některé z autorských tisků vycházejí ze série Komiksová neděle. A nově vzniká i jedna malá komiksová kronika. Více u mě na blogu. :)

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce