The Mood

Starorůžový oboustranný zavinovací lněný top LIA

The Mood

Starorůžový oboustranný zavinovací lněný top LIA

Zavinovací variabilní halenka/top s véčkovým výstřihem je oboustranná, takže lze nechat vyniknout eleganci Vašich zad, nebo jej naopak můžete nechat působit vpředu a variovat jej na více způsobů.

1880 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (4.6.2024)
Doprava od 95 Kč
Doprava od 95 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Len k létu zkrátka patří. V půvabném starorůžovém - mauve odstínu lze kombinovat se světlými i tmavými tóny,  třeba v podobě dlouhé sukně, kraťasů či kalhot s vysokým pasem. Zavinovací variabilní halenka/top s véčkovým výstřihem je oboustranná, takže lze nechat vyniknout eleganci Vašich zad, nebo jej naopak můžete nechat působit vpředu a variovat jej na více způsobů.

Dopřejte si něm volnost a vzdušnost a zaviňte se pomocí pásků do mnoha variant kombinací.

Vel.S/M:  délka přední výstřih V/výstřih U: 44/50cm

Ostatní velikosti či barevné variace na objednávku do cca týdne, na míru. 

Len je tou  nejekologičtější tkaninou, zpracovávanou bez toxických výrobních procesů a nejpevnějším přírodním vláknem Častým používáním se jeho užitné vlastnosti dokonce zlepšují. Tím, že dobře absorbuje a odvádí vlhkost a teplo, má výborné termoregulační schopnosti.Vyznačuje se přirozenými antiseptickými vlastnostmi, vlněná vlákna dokonce obsahují prvky jako selen a křemík, které se podílejí na procesu antioxidační obrany a harmonizují činnost štítné žlázy, normalizují růst vlasů, nehtů a zlepšují pokožku.

Velkou výhodou je, že oblečení ze lnu nezadržuje statickou elektřinu, naopak odpuzuje její účinek na nás, také nepřitahuje prach, je antibakteriální a vhodný i pro alergiky. Navíc několikanásobně snižuje vliv gama záření.

Ještě nějaký důvod proč nejít do lnu?

Pod značkou The Mood vzniká od roku 2019 moje autorská oděvní a doplňková tvorba, kladoucí důraz na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Zaměřuji se na pohodlné věci co obstojí jak městě, tak třeba v lese, a které podtrhnou Vaši osobnost. Jednotlivé kousky jsou navrhovány a šity s chutí a vášní, převážně v malých, limitovaných kolekcích tak, aby Vás s radostí provázely na Vaší cestě. Mojí cestou je nezatěžovat zbytečně životní prostředí, proto i v tvorbě usiluji o materiálovou udržitelnost a ekologickou nezávadnost.

V rytmu slow fashion tak vzniká oblečení i doplňky jen v několika kusech, které jsou dle poptávky dodělávány na individuální zakázku.Noste s hrdostí malé oděvní značky a dopřejte si exkluzivitu kterou nabízí. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Udělejte si radost, a zvolte udržitelnost jako svůj životní styl a staňte se součástí změny která je vidět. The Mood – Tvořím s láskou, s důrazem na jedinečnost, kvalitu a osobní přístup. Tvořím pro radost a krásu žen, aby byly světlem, které prozáří den.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce