AESTA

Sójová svíčka Pomeranč, skořice & hřebíček 120 ml

Sójová svíčka Pomeranč, skořice & hřebíček Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

AESTA

Sójová svíčka Pomeranč, skořice & hřebíček 120 ml

Tato svíčka voní intenzivně a přesně tak, jak si myslíte. Provoní byt ovocně-kořeněnou vůní a navodí hřejivou a útulnou atmosféru. Typický must-have pro podzimní a zimní období. Ručně litá 100% sójová svíčka s esenciálními oleji a bavlněným knotem.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Složení: 100% sójový vosk, esenciální olej, vonný olej, bavlněný knot Díky svému složení svíčky hoří čistěji a výrazně déle než běžné parafinové svíčky a jejich vůně je obecně jemnější. Malá svíčka 120 ml Obsah: 120 ml Doba hoření: cca 25 hodin Velikost skleněné nádobky: 65 x 60 mm Velká svíčka 180 ml Obsah: 180 ml Doba hoření: cca 40 hodin Velikost skleněné nádobky: 80 x 65 mm Péče o svíčku: Před opakovaným zapálením zkraťte knot na cca 4 mm. Svíčku nechte hořet maximálně 4 hodiny a minimálně do doby než bude celý její povrch rozpuštěný. Díky tomu bude odhořívat postupně, nejdelší možnou dobu a vyhoří celá. Nezapomínejte větrat. Bezpečnostní pokyny: Nenechávejte hořet bez dozoru, v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit. Umístěte mimo dosah dětí a zvířat na rovný, teplu odolný povrch. Nevystavujte průvanu. Nenaklánějte svíčku pokud hoří. Nádoba bude po dobu hoření horká. Nepoužívejte, pokud je nádoba poškozená.

Velikost: 120 ml

Aesta je malá autorská značka stvořená pro vaše bydlení. Každý jsme originál, stejně tak jako domov, ve kterém žijeme. Dolaďte jej proto originálními dekoracemi, jaké v běžných obchodech nenajdete.
 
Věřím, že věci, kterými se obklopujeme, mají vliv na to, jak se cítíme. Miluji jednoduchost, minimalismus a inspiraci čerpám z přírody. A to jak v životě, tak v interiéru. Přírodní materiály a minimalistický vzhled je to, co mají mé výrobky společné. Všechny dekorace i svíčky vyrábím sama. Díky tomu vím přesně, co vám v balíčku posílám a nebojím se pod to podepsat. Každá věc mi totiž projde rukama snad stokrát. A každý balíček balím s tou největší péčí a vděčností. Protože jen tak mi to dává smysl.
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.