AESTA

Sójová svíčka Lipový květ & bavlna 180 ml

Sójová svíčka Lipový květ & bavlna Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

AESTA

Sójová svíčka Lipový květ & bavlna 180 ml

Svíčka s vůní Lipový květ a bavlna je synonymem čistoty. Provoní váš domov originální, jemnou a velmi příjemnou vůní. Hodí se do koupelny, ložnice, chodby i pracovny a bude vám dělat parťáka při uklízení (protože nikdo jiný to za ni nejspíš neudělá). Pocit uklizeného domu či bytu navodí tak dokonale, že vám možná ani nebude vadit, že uklizeno vůbec nemáte. Ručně litá 100% sójová svíčka s přírodními oleji a bavlněným knotem.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Složení: 100% sójový vosk, esenciální olej, vonný olej, bavlněný knot Díky svému složení svíčky hoří čistěji a výrazně déle než běžné parafinové svíčky a jejich vůně je obecně jemnější. Malá svíčka 120 ml Obsah: 120 ml Doba hoření: cca 25 hodin Velikost skleněné nádobky: 65 x 60 mm Velká svíčka 180 ml Obsah: 180 ml Doba hoření: cca 40 hodin Velikost skleněné nádobky: 80 x 65 mm Péče o svíčku: Před opakovaným zapálením zkraťte knot na cca 4 mm. Svíčku nechte hořet maximálně 4 hodiny a minimálně do doby než bude celý její povrch rozpuštěný. Díky tomu bude odhořívat postupně, nejdelší možnou dobu a vyhoří celá. Nezapomínejte větrat. Bezpečnostní pokyny: Nenechávejte hořet bez dozoru, v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit. Umístěte mimo dosah dětí a zvířat na rovný, teplu odolný povrch. Nevystavujte průvanu. Nenaklánějte svíčku pokud hoří. Nádoba bude po dobu hoření horká. Nepoužívejte, pokud je nádoba poškozená.

Velikost: 180 ml

Aesta je malá autorská značka stvořená pro vaše bydlení. Každý jsme originál, stejně tak jako domov, ve kterém žijeme. Dolaďte jej proto originálními dekoracemi, jaké v běžných obchodech nenajdete.
 
Věřím, že věci, kterými se obklopujeme, mají vliv na to, jak se cítíme. Miluji jednoduchost, minimalismus a inspiraci čerpám z přírody. A to jak v životě, tak v interiéru. Přírodní materiály a minimalistický vzhled je to, co mají mé výrobky společné. Všechny dekorace i svíčky vyrábím sama. Díky tomu vím přesně, co vám v balíčku posílám a nebojím se pod to podepsat. Každá věc mi totiž projde rukama snad stokrát. A každý balíček balím s tou největší péčí a vděčností. Protože jen tak mi to dává smysl.
celý profil tvůrce