Angellus

SLUNÍČKOVÁ letní směs 100g

SLUNÍČKOVÁ letní směs 100g Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Angellus

SLUNÍČKOVÁ letní směs 100g

Velký celofánový kornout s mašličkou - obsah: 100g

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Bylinkovo/ovocná směs s příznivým působením proti nadměrnému zadržování vody v těle. Pomáhá při odstranění otoků končetin, při pocitu těžkých nohou a při pocitu nafouklého břicha.

Vhodná i pro přípravu lahodného ledového čaje k popíjení během celého dne.

Barva čaje je zlatavě žlutá, chuť a vůně připomíná slunečnou pláž.

Složení: Ananas, Mango, Jablíčko, Fenykl plod, Citrónová tráva, Meduňka, Lipový květ, Bříza list, Přeslička, Měsíček květ.

Směs skladujte ve skleněné sklenici opatřené pevným uzávěrem, před použitím vždy obsah promíchejte.

Bylinky byly od pradávna známy svými léčivými účinky na různé neduhy, aneb jak praví staré přísloví "Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

V naší rodině měly bylinky vždy své důležité místo a pomohly, když bylo potřeba. Po založení nové prostorné zahrady jsme vysázeli záhony plné bylin. Brzo se stala zahrada provoněná mátou, meduňkou, mateřídouškou, rozmarýnem, levandulí a dalšími bylinkami tou nejkrásnější inspirací. Vyráběli jsme pro radost, ladili jsme receptury a zkoušeli nové postupy. Ve svém okolí jsme měli pozitivní ohlasy na domácí výrobu, a s tím jak narůstala poptávka, přišlo rozhodnutí opatřit naše výrobky značkou a uvést je oficiálně na trh. Tak se postupně stala ze záliby práce na částečný úvazek. Na každém výrobku je náš kompletní otisk, od obalu po obsah.   

S úctou a láskou k přírodě pro Vás připravujeme bylinné čajové směsi a další přírodní produkty dle vlastních receptur, bez chemických přídavků. Používáme řezané bylinky a celé květy z vlastní sklizně, ostatní nám dodává certifikovaný dodavatel. Arónii máme z vlastní sklizně v Krušných horách. Celý proces výroby od začátku do konce je čistá ruční práce. Ta zaručuje, že obsah pytlíčků je jeden jako druhý. Množství výrobků je vždy omezené a závisí na dostupnosti použitých surovin. Proto naše výrobky nenajdete v žádném supermarketu. 

V roce 2023 jsme získali certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt.

S radostí pro Vás pečlivě balíme každou novou objednávku. Těšit se můžete na voňavý balíček s Andělskými křídly.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky a věříme, že budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

celý profil tvůrce