Angellus

SIRUP z plodů ČERNÉHO BEZU 700ml

SIRUP z plodů ČERNÉHO BEZU 700ml Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Angellus

SIRUP z plodů ČERNÉHO BEZU 700ml

100% přírodní sirup

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu

Obsah: 700ml

Kvalitní přírodní sirup z plodů černého bezu v krásně modré skleněné lahvi. Extra hustý a vydatný sirup karmínové barvy.

Vyrábíme ho pro vás ručně, tradičním způsobem - lisováním z čerstvého a kvalitního ovoce. Neobsahuje umělá barviva a je konzervován pouze pasterizací. Sirup z plodů bezinky je tradiční přípravek našich babiček pro zimní období. Černý bez podporuje přirozenou imunitu organizmu a má antioxidační vlastnosti. 

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích obsažených bylin na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Složení: Plody černého bezu 60%, cukr, čerstvá citrónová šťáva, hřebíček, skořice, troška rumu.

Použití:

Sirup můžete mlsat jen tak na lžičku. Připravíte si z něj výbornou domácí limonádu karmínové barvy smícháním se studenou vodou v poměru 1:10.

Krásně zahřeje zalitý horkou vodou v poměru 1:10, dochucený plátkem citrónu. Můžete si s ním osladit čaj, kaši, jogurt, zmrzlinu, krém do dortu ... Je to na vás :) 

Sediment není na závadu a je přirozenou součástí sirupu. Před použitím protřepat.

Skladování: Skladujte mimo přímé sluneční záření při teplotě do 20 °C. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. 

Bylinky byly od pradávna známy svými léčivými účinky na různé neduhy, aneb jak praví staré přísloví "Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

V naší rodině měly bylinky vždy své důležité místo a pomohly, když bylo potřeba. Po založení nové prostorné zahrady jsme vysázeli záhony plné bylin. Brzo se stala zahrada provoněná mátou, meduňkou, mateřídouškou, rozmarýnem, levandulí a dalšími bylinkami tou nejkrásnější inspirací. Vyráběli jsme pro radost, ladili jsme receptury a zkoušeli nové postupy. Ve svém okolí jsme měli pozitivní ohlasy na domácí výrobu, a s tím jak narůstala poptávka, přišlo rozhodnutí opatřit naše výrobky značkou a uvést je oficiálně na trh. Tak se postupně stala ze záliby práce na částečný úvazek. Na každém výrobku je náš kompletní otisk, od obalu po obsah.   

S úctou a láskou k přírodě pro Vás připravujeme bylinné čajové směsi a další přírodní produkty dle vlastních receptur, bez chemických přídavků. Používáme řezané bylinky a celé květy z vlastní sklizně, ostatní nám dodává certifikovaný dodavatel. Arónii máme z vlastní sklizně v Krušných horách. Celý proces výroby od začátku do konce je čistá ruční práce. Ta zaručuje, že obsah pytlíčků je jeden jako druhý. Množství výrobků je vždy omezené a závisí na dostupnosti použitých surovin. Proto naše výrobky nenajdete v žádném supermarketu. 

V roce 2023 jsme získali certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt.

S radostí pro Vás pečlivě balíme každou novou objednávku. Těšit se můžete na voňavý balíček s Andělskými křídly.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky a věříme, že budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

celý profil tvůrce