Angellus

ŠÍPKOVÝ SIRUP s karamelem 500ml

Angellus

ŠÍPKOVÝ SIRUP s karamelem 500ml

Přírodní šípkový sirup.

280 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.4.2024)
Doprava od 80 Kč
Doprava od 80 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Obsah: 500 ml

Kvalitní přírodní sirup z plodů šípku. Extra hustý a vydatný sirup ohnivé barvy.

Vyrábíme ho pro vás ručně, tradičním způsobem - lisováním z čerstvých a kvalitních plodů sklizených ve správný čas. Neobsahuje umělá barviva a je konzervován pouze pasterizací. Sirup z plodů šípku je tradiční přípravek našich babiček pro zimní období. Šípek podporuje přirozenou imunitu organizmu a má antioxidační vlastnosti. 

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích obsažených bylin na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Složení: Plody šípku 60%, třtinový cukr, čerstvá citrónová šťáva, karamel.

Použití:

Sirup můžete mlsat jen tak na lžičku. Krásně zahřeje zalitý horkou vodou v poměru 1:10, dochucený plátkem citrónu. Můžete si s ním osladit čaj, použít ho při přípravě šípkové omáčky, do jogurtu, tvarohových pomazánek dětem apod. 

Sediment není na závadu a je přirozenou součástí sirupu. Před použitím protřepat.

Skladování: Skladujte mimo přímé sluneční záření při teplotě do 20 °C. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. 

Bylinky byly od pradávna známy svými léčivými účinky na různé neduhy, aneb jak praví staré přísloví "Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

V naší rodině měly bylinky vždy své důležité místo a pomohly, když bylo potřeba. Po založení nové prostorné zahrady jsme vysázeli záhony plné bylin. Brzo se stala zahrada provoněná mátou, meduňkou, mateřídouškou, rozmarýnem, levandulí a dalšími bylinkami tou nejkrásnější inspirací. Vyráběli jsme pro radost, ladili jsme receptury a zkoušeli nové postupy. Ve svém okolí jsme měli pozitivní ohlasy na domácí výrobu, a s tím jak narůstala poptávka, přišlo rozhodnutí opatřit naše výrobky značkou a uvést je oficiálně na trh. Tak se postupně stala ze záliby práce na částečný úvazek. Na každém výrobku je náš kompletní otisk, od obalu po obsah.   

S úctou a láskou k přírodě pro Vás připravujeme bylinné čajové směsi a další přírodní produkty dle vlastních receptur, bez chemických přídavků. Používáme řezané bylinky a celé květy z vlastní sklizně, ostatní nám dodává certifikovaný dodavatel. Arónii máme z vlastní sklizně v Krušných horách. Celý proces výroby od začátku do konce je čistá ruční práce. Ta zaručuje, že obsah pytlíčků je jeden jako druhý. Množství výrobků je vždy omezené a závisí na dostupnosti použitých surovin. Proto naše výrobky nenajdete v žádném supermarketu. 

V roce 2023 jsme získali certifikát KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt.

S radostí pro Vás pečlivě balíme každou novou objednávku. Těšit se můžete na voňavý balíček s Andělskými křídly.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky a věříme, že budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce