JA•SA•NO

Servírovací deska CRYSTALLINE / diamond

JA•SA•NO

Servírovací deska CRYSTALLINE / diamond

Pro ty, kteří hledají výjimečný design do svého obydlí, poctivě ručně vyráběný výrobek, je tu servírovací deska diamond ze série CRYSTALLINE.

1490 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (4.6.2024)
Doprava od 90 Kč
Doprava od 90 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Deska CRYSTALLINE v originálním provedení DIAMOND je jednoduchý kus krásného designu, který oživí Váš domácí prostor, ať už je to jídelna, kuchyně, ložnice nebo stůl. Servírovací či dekorační deska z masivního jasanového dřeva dobře poslouží jako podnos, pod vázu či květináč nebo jako okouzlující dekorace. 

Precizně zpracovaný výrobek z našeho oblíbeného světelného stromu JASANU. Opět, jak je dobrým zvykem JA•SA•NO, jsme použili výjimečně prokreslené kousky jasanového dřeva. 

Inspiraci pro ručně vyráběnou desku CRYSTALLINE / diamond jsme našli v krystalické struktuře drahých kamenů. 

Rozměry: 32 x 15 x 3,5 cm (měřeno vždy v nejdelší části)

Každá servírovací deska je originál a může se mírně lišit od vystavených fotek, snažíme se však zachovat vždy původní vyznění. 

Pro desku bylo použito kvalitní ekologické lepidlo vhodné pro styk s potravinami.

Na závěr ošetřeno vrstvou oleje a balzámu se včelím voskem JA•SA•NO Feel. 

V rámci série CRYSTALLINE používáme různé druhy jasanového dřeva se zajímavou kresbou, takže výsledné desky jsou opravdu jedinečné. Nemáme přesnou předlohu, řídíme se pouze představou krystalu a tím, co nabízí daný strom. Každý kus tak vzniká pod rukama truhláře na základě jeho fantazie a specifické práce s daným kusem dřeva. 

Kolik kuchyňských prkének potřebujete za život? JEN JEDNO. JA·SA·NO.

Naše prémiové výrobky z masivního dřeva jsou pro ty, kteří chtějí nejvyšší kvalitu, ocení ruční výrobu a obklopují se krásou.  

Jak vlastně vzniklo JA•SA•NO?

Začalo to tím, že jsme chtěli sami pro sebe pořádné krájecí masivní prkénko, nebo spíše prkno, které nás plně podpoří při každé přípravě jídla - od krájení šnitlíku do lučiny, po přípravu slavnostního oběda pro celou rodinu. Prkénko, které bude vždy k dispozici a stane se krásným, pevným bodem naší kuchyně.

___________________________________

Vytvořit značku ručně vyráběného kuchyňského prkénka, které splní všechny naše náročné parametry a hodnoty, jako jsou udržitelnost, respekt k Zemi, smysluplnost, precizní řemeslné zpracování, kvalitní a bezpečný materiál, krásný minimalistický design a vysoká životnost, 

se nakonec stalo spíše životním posláním a velkým sebepoznáním, nežli jen obyčejnou podnikatelskou cestou.

A i naše prkénko se začalo více a více rýsovat jako umělecké dílo.

___________________________________

„Vidíme krásu ve dřevě a s láskou ji přenášíme do ručně vyrobeného designu, který přemění dennodenní přípravu jídla na ten nejsvátečnější okamžik.“ 

___________________________________

V čem jsou prkénka JA•SA•NO výjimečná?

Na naše prkénka nepoužíváme ledajaké materiály. Jsme si vědomi toho, že dřevo dělá prkénko prkénkem. A proto vybíráme takové jasanové fošny, které se vám svoji kresbou navždy vryjí do vašeho srdce.

Naše prkénka jsou z jednoho velkého poctivého kusu masivu. Energie dřeva tak zůstává celistvá a vy si můžete užít dokonalý obraz přesně tak, jak ho vytvořila příroda.

Protože víme, že koupě našeho výrobku je investice, chceme, aby vaše zkušenost s prkénkem JASANO byla dokonalá. Děláme vše pro to, aby pro vás celá cesta – od samotného vybírání vašeho prkénka přes otvírání nádherné krabice, až po pocit radosti a krásy, který ve vás vyvolá při každém krájení – byla naplňujícím a radostným zážitkem. 

Prkénka JA·SA·NO jsou také dokonalým darem pro ty, kterých si nejvíce vážíte.

___________________________________

Udělejte si z vaření nevšední zážitek a vědomý luxusní prožitek. Udělejte si radost a dopřejte si výrobek s trvalou hodnotou, která vás bude podporovat celý život.

___________________________________

My říkáme: 

Co na duši, to na prkénku!

Těšíme se na vás v obchodě. 

Jana a Jan 

JA·SA·NO

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce