Máma v lese

Sada mušelínových plenek - pastelová

Sada mušelínových plenek - pastelová Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

Máma v lese

Sada mušelínových plenek - pastelová

Sada tří kusů ručně šitých mušelínových plenek balená v dárkové krabičce.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Na prdelky i pusinky, jen plínky mušelínky. Do auta i do batohu, na cestách zachrání každou nehodu. Pro vaše andlíky i ďáblíky máme skladem, už je pošťák nese, ušila s láskou Máma v lese.

Nepostradatelní pomocníci každé maminky. Maminka malého miminka je využije při běžných denních činnostech, při kojení, krmení, na cestách...nebo jako lehkou zavinovačku...

Sada 3 kusů mušelínových plenek. Velikost cca 68 x 68 cm.

Materiál: mušelín (dvojitá gázovina), 100% bavlna

Certifikát Öeko Tex standard 100 - vhodné pro děti do tří let.

Stvořeno s láskou v srdci Krušných hor

S láskou k dětem a úctou k přírodě žiju i tvořím. Mou nekonečnou inspirací je domov, schovaný hluboko v horách, a důvěřivé oči mé dcery. V tomto krásném prostředí vzniká oblečení pro vaše děti: s citem, péčí a kouzlem detailu.

Uznávám principy slow fashion a zero waste, které pomáhají šetřit peněženku i životní prostředí. Součástí mé práce je vždy výběr těch nejkvalitnějších látek, které nesou označení Öeko Tex standard 100, často také v BIO kvalitě.

Mé oblečení s dětmi roste a leccos „ustojí“. Vydrží dokonce 2 až 3 velkosti a přitom si zachová vzhled i funkci; bez ohledu na to, jestli máte doma pohodáře, dobrodruha nebo rebela.

Během šití se držím zero west zásad; spotřebuji všechen materiál. I ty nejmenší zbytky látky mi projdou pod rukama a dělají pak radost coby drobné dekorace nebo třeba dárečky pro seniory v pečovatelských zařízeních.

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce