SarkaS porcelán

Ručně malovaná kobaltová váza

Ručně malovaná kobaltová váza Mrzí nás to, ale tento produkt je již vyprodán.

SarkaS porcelán

Ručně malovaná kobaltová váza

Tato ručně vyrobená, kobaltová, velká váza se zlatým akcentem ozvláštní váš interiér.

Produkt se už neprodává
Podívat se po jiném produktu
Přitáhne váš pohled a pokaždé na ni najdete nějaký další detail, který vás zaujme. Díky různým strukturám na povrchu budete mít také chuť se tohoto originálního kousku porcelánu dotýkat a i aranžování květin do této vázy bude pokaždé novým zážitkem. Velikost vázy výška 32 cm, šířka 15,5 cm. Jediný originál, signováno. Ručně vyrobená z čistě bílého karlovarského porcelánu, který je vypálený na vysokou teplotu 1400°C. Dekorováno kobaltem a lesklým zlatem. Dárkově baleno v kartonové krabičce. Mohu připojit ručně psané věnování na papíře nebo na krabičku. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.    

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce