Kamarád s knížkou

Pytlíček - Moje tělo

Kamarád s knížkou

Pytlíček - Moje tělo

V tomto herním pytlíčku se zábavnou formou děti naučí poznávat své části těla a zároveň se naučí, že ne všechny dětí vypadají stejně.

299 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: úterý (4.6.2024)
Doprava od 79 Kč
Doprava od 79 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Hledáte zajímavý a zábavný způsob, jak si vašim děťátkem povídat o lidském těle a seznámit ho s jeho částmi? Zkuste tematický pytlíček Moje tělo. S veverkou Sofi bude poznávat různé části těla, ale také různorodost lidí samotných. Děti se tak naučí, že ne všichni lidé vypadají stejně. Díky přiloženým kartičkám si pak hravou formou budete moct nové poznatky i vyzkoušet.

V pytlíčku Moje tělo najdete:

  • knížku Moje tělo s krásnými ilustracemi veverky Sofi a fotkami miminek
  • 8 kartiček s obrázky částí těla a miminek
  • brožuru pro rodiče

Proč Kamarád s knížkou?

Miminka jsou již od útlého věku přirozeně zvědavá a mají obrovskou touhu objevovat svět kolem sebe. Tato touha se ještě prohlubuje v momentě, kdy se začnou samostatně pohybovat. Pokud i vy chcete, aby vaše děťátko využilo tuto vlastnost na maximum, tak přesně pro vás je tu Kamarád s knížkou.

Naše filosofie vychází z filosofie Marie Montessori, zakladatelky montessori přístupu ke vzdělávání. Stejně jako ona, i my věříme, že nejlepším způsobem jak vzdělávat a rozvíjet dítě je skrze hru. Proto jsme navrhli sérii aktivit a her, které pracují s přirozenou zvědavostí dítěte a jeho chutí objevovat svět.

Co Vám boxík přinese? Během hraní se dítě učípoznávat předměty ze světa kolem sebe a nachází spojitost mezi obrázky a reálným světem. Učí se tak třídit získané informace a dávat je do souvislostí, což je důležitý předpoklad pro další učení.Navíc lze jednotlivé aktivitypřizpůsobit věku vašeho dítěte. Miminko tedy dostává přesně takové podněty, které jsou pro něj v dané fázi vývoje nejvhodnější (jak pracovat s danými aktivitami se dozvíte v rodičovské příručce, která je součástí boxíku).A co je nejdůležitější, během hraní seutužuje vztah mezi rodičem a dítětem. Naše hry jsou postavené navzájemné spolupráci. Rodič je zde partnerem, který podporuje dítě v jednotlivých aktivitách, ale zároveň mu dává dostatečný prostor pro samostatné objevování. Dítě tedy vidí, že má vaši důvěru, a buduje si tak zdravé sebevědomí.Jak vznikla myšlenka projektu "Kamarád s knížkou"?

Když bylo mému synovi 6 měsíců, začal být přes den aktivnější a bylo nutné ho nějak zabavit. Začala jsem tedy hledat tipy na aktivní trávení času s miminkem, které by bavilo nejen jeho, ale i mě a navíc by přispělo k jeho rozvoji. Vzhledem k tomu, že jsem si tou dobou dodělávala pedagogické minimum, hledala jsem nějaké komplexní řešení. Něco, co by obsahovalo jak dané hračky, tak i brožuru, jak s nimi nejlépe pracovat.

Na českém trhu jsem bohužel nic takového nenašla, tak jsem se rozhodla svépomocí zkombinovat to nejlepší z různých knížek, pomůcek a hraček, které jsme měli doma. A tím vznikl nápad na projekt Kamarád s knížkou.

A jak vím, že to zafungovalo? Můj syn už ve 2 letech znal celou abecedu, čísla do deseti, základní tvary, barvy, zvířata, a co je hlavní, učení hrou ho se mnou bavilo a baví i dál!

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce