Mýdlárna Šafrán

Přírodní mýdlo s dubovou kůrou low waste

Mýdlárna Šafrán

Přírodní mýdlo s dubovou kůrou low waste

Přírodní mýdlo s dubovou kůrou a kaštanovým olejem.

128 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.4.2024)
Doprava od 69 Kč
Doprava od 69 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Balíkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Jsou v životě období, když vám někdo řekne: "Posaďte se." A vy odpovíte: "Díky, raději postojím."

A právě pro tyto případy jsem vymýšlela další přírodní mýdlo, které by vám mohlo od těchto nepříjemností pomoci. Postupně jsem objevovala další benefity tohoto mýdla. O to jsem spokojenější s tím, co jsem spojila za složky.

Složení jsem pilovala několik měsíců a bylo pro mě důležité, aby bylo opravdu čisté, přírodní a nedráždivé.

Koho potěší: Vhodné pro všechny typy pokožky. Pro své složení je skvělé po porodu, při léčbě hemoroidů, akné a dalších kožních neduhách.

Složky a co umí: Odvar z dubové kůry - dubová kůra má silné stahující účinky, pomáhá hojit rány, vhodný i pro aknózní pleť, křečové žíly, hemoroidy aj.

Kaštanový olej - vhodný při křečových žilách, hemoroidech

Ucuuba máslo - pomáhá bojovat s akné, ekzémy, podrážděnou pokožkou a hemoroidy

Složení: Olivový olej, kokosový olej, slunečnicový olej, bambucké máslo, odvar z dubové kůry. jogurt, kakaové máslo, ucuuba máslo, kaštanový olej

Ingredients (INCI): Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Sunflowerseedate, Sodium Shea Butterate, Glycerin, Quercus Robur Bark Extract, Yogurt, Sodium Cocoa Butterate, Sodium Ucuuba Butterate, Helianthus Annuus Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Tocopherol.

Hmotnost: 90g ±5%

Balení: low waste

Vznik náší mýdlárny byl společný nápad mě a mého manžela. Chtěli jsme propojit přírodní péči se silou přírody a udržitelnost. Vždy jsem inklinovala k bylinkám. Se vznikem mýdlárny jsem mohla spojit lásku k přírodě s kreativitou a fantazií. Veškeré recepty tvořím sama a vznikají vlivem poptávky po nových druzích mýdel a nových produktech. Recepty ladím dlouhé měsíce a spojuji účinky bylin, speciálních másel a olejů, abych docílila maximálních účinků našich výrobků. Chceme, aby naše přírodní produkty pomáhaly a naším cílem je také chránit přírodu. Proto odmítáme používat palmový tuk, micu a podobné surovin.
celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce