SarkaS porcelán

Porcelánový přívěsek - Proskočíš mi srdcem

SarkaS porcelán

Porcelánový přívěsek - Proskočíš mi srdcem

“An open heart is an open mind”. Tísíce let uctívaný symbol srdce. S láskou vyrobený z porcelánu.

1300 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (24.7.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Velikost: 3,3 x 3,8 cm. Komponenty z chirurgické oceli. Porcelánové šperky z této kolekce nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku. S trpělivostí sobě vlastní je ručně vyřezávám. Snažím se, aby byly i dobře nositelné s ohledem na limity dané tímto křehkým materiálem. Šperk je vyrobený z čistě bílého porcelánu, který je vypálený na 1400°C. Zavěšený na jemném, pevném řetízku z chirurgické oceli, zapínání na karabinku, celková délka 50 cm. Délku řetízku mohu zkrátit/prodloužit - napište požadavek do poznámky k objednávce. Vhodné i pro alergiky. Šperky zasílám v elegantní dárkové krabičce z kvalitního, pevného kartonu.  

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce