SarkaS porcelán

Porcelánový náhrdelník s platinou - Sluneční čas stribrna

SarkaS porcelán

Porcelánový náhrdelník s platinou - Sluneční čas stribrna

Chladivý, porcelánový přívěsek, dekorovaný lesklou platinou, se kterým zazáříte. Ve variantě s platinou, nebo se zlatem.

1100 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (28.2.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Náhrdelník, který nestárne, ba naopak. Neustále k sobě poutá pozornost svou dokonalostí. Velikost 4,7 cm. Řetízek z chirurgické oceli. Šperk je vyrobený z čistě bílého karlovarského porcelánu, který je pálený na 1400°C. Je lehký, protože je z části dutý. Celková délka zavěšeného náhrdelníku 60 cm. Délku řetízku mohu zkrátit/prodloužit - napište požadavek do poznámky k objednávce. Jemný řetízek z chirurgické oceli se zapínáním na karabinku. Vhodné i pro alergiky.  Šperky zasílám v elegantní dárkové krabičce z kvalitního, pevného kartonu.    

Barva: Stříbrná

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.