SarkaS porcelán

Porcelánový náhrdelník + brož - Kapky

SarkaS porcelán

Porcelánový náhrdelník + brož - Kapky

Porcelánová sada přívěsek + brož tvaru slzy, kapky. Šperky pro citlivé duše, jemného minimalistického designu, z nové jarní kolekce "Kapky, lístky".

1800 Kč
Dostupnost:  Skladem
Předpokládané doručení: středa (26.6.2024)
Doprava od 57 Kč
Doprava od 57 Kč

Nejvýhodněji přes dopravu od Zásilkovna.

Vyrobeno udržitelně
Vyrobeno udržitelně

Na naše tržiště vybíráme pouze prodejce, kteří se řidí pravidly udržitelné tvorby.

Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 15 dnů

Garantujeme 100% bezpečnou online platbu.

Jsou inspirovány přírodou a pomíjivou křehkou krásou věcí a přírodních jevů v nás i kolem nás. Velikost porcelánového přívěsku 4,6 x 2,6 cm. Velikost brože 5,3 x 3 cm. Přívěsek je zavěšený na jemném řetízku z chirurgické oceli. Celková délka řetízku je aktuálně nastavena na 60 cm (ale mohu udělat jakoukoliv délku řetízku, stačí když mi napíšete požadavek do poznámky k objednávce). Na broži je nalepený brožový špendlík z chir.oceli velikosti 3,3 cm. Prodejné pouze dohromady jako sada. Čistě bílý porcelán pálený na 1400°C. Šperky zasílám v elegantní papírové dárkové krabičce z kvalitního a pevného kartonu.    

Jmenuji se Šárka Schmelzerová a jsem designérka porcelánu. Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné porcelánové výrobky a porcelánové šperky s esencí jemné ženskosti ve své malé dílně ve Štědré u Žlutic (Karlovarský kraj). Nejčastěji tvořím neopakovatelné originály a limitované kolekce inspirované přírodou.

———————————————

Najdete zde originální užitkové výrobky (hrnky, konvice, mísy), které se stanou vašimi oblíbenými společníky při stolování i nadčasové dekorativní produkty (vázy, dózy, svícny), které vnesou radost a jemnou eleganci do vašeho domova.

Porcelánové šperky z mé dílny jsou s"něžně" bílé, čistých linií. Nestárnou, ba naopak, neustále k sobě poutají pozornost svou dokonalostí. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku a budete se s nimi cítit žensky, půvabně a elegantně.

———————————————

Moje poslání je svou tvorbou přispět krásou, jemností a harmonií do vašich domovů. Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a inspiruje, a proto je důležité, mít ho krásné a jedinečné bez ohledu na trendy. Také věřím, že v jemnosti je síla, a že v jemných křivkách si život najde cestu snadněji než v bludišti ostrých hran. Ani v mé tvorbě nenajdete ostré hrany.

———————————————

Moje výrobky z porcelánu přináší skutečnou hodnotu, která je ukrytá ve věcech vytvořených s láskou, péčí a dovedností. 

Nechte se okouzlit křehkou krásou porcelánu ♥

celý profil tvůrce
zobrazit vše od tvůrce

Hledáte ještě něco?

Podívejte se, jaké produkty si koupili ostatní zákazníci s podobným stylem jako vy.